Absence

Sadece oyun için istiyorsan 1gb ram + ekran kartı al dicem ama o ona uymaz bu buna girmez derken sorunlar çıkabilir.En iyisi sıfırdan bir kasa topla sen

yok kasamla bi problemim yok 2002 den beri kullanıyorum 1gb ram alırım ama anakart arttırılabilir midir bilmem en kısa zamanda açar bakarım,ekran kartıda aynı şekilde eğer arttırılabilirse kaçlık almalıyım? bide işlemciyi 3.2 istio benimki 3.0 kaldırır mı ?

:D 6sene azmı benimkide ozaman dan kalma ama zaten 1 pc 4-5sene sonra parçaları eskimeye başlıyor hem şimdi senin alcağın DDR2 ve ya DDR 400 ram lar daha pağalı .misal parça alcaksan ana kartı felan değişçek ozaman son çıkan DDR3 ve GDDR5 war onları takabilirsin.güzel anlatamadım ama reklam yasakmı bilmiyorum ama hepsiburda.com'da ucuz pc ler var.

Eğer sırf bu oyun için sistemini upgrade yapmak istiyorsan şimdiden vazgeç pişman olursun derim.

Aslında sırf bu oyun için değil gelecekte çıkçak oyunların çoğu bu kalitede olcağı için bizaman sonra zaten yapması gerekicek ama ama zatin bu oyunda güzel değil lvl dergisinden geçer not almadı bende beğenmedim .Most wanted gercekten daha ii hem zor değil.

Yukarı Alt