ilk olarak bu dosyayı indiriyoruz siz her ihtimale karşı virüs taramasından geçiriniz işte link:

http://rapidshare.com/files/194144951/719_nfs_mw_18_yeni_araba.rar.html

indirdikten sonra ShopSpezial1 e giriyoruz,ordan setup.exe yi çalıştırıyoruz yükleme biraz karşık hata fln vericektir ama siz hep olumlulardan devam edin,akışına bırakın,sonra yine ShopSpezial1 den ShopSpezial.CAB ı açın ordan ShopSpezial.exe yi açın,sağ üstten english seçeneğini seçin sonra open save game e basın sonra çıkan yerden oyununuzun save dosyaları olan yeri seçin,arabaları hangi save inize ekliyecekseniz seçin,sonra Add special cars to shop'a basın,gelen ekrana tamam a basın sonra burdan çıkın

sonra indirdiğiniz dosyaya gelin,Nfs Most Wanted save editor a girin içindekini çalıştırın,sonra daha önce hangi save inize arabaları attıysanız onu seçin,ve işte geldik guru fasulyenin faydalarına :D... şimdi burda ilk önce aşağıda Bouny ve Money yerleri var,buralara istediğiniz kadar rakam girin en iyisi 50000000 parayada bounty ede böle girin ama size kalmış bişey... sonra save e basın ve fix chxsum a basın(burada karışıklık olursa rastgele ikisinede basın sıralama yanlış olabilir ama oluyor) ama save e basmadan çıkmayın... quit e basnı oyuna girin keyfini çıkarın,işin en iyi tarafıda BL15 de bile m3GTR alınmasıdır :D

Oyuna eklenecek arabalar;
Corvette C6R
Carbage Truck
BMW M3GTR RACE1
Cop Suv Rhino
Cop GTO
Minivan
Taxi
Pickup
BMW M3 GTR Race2 (buda razora kaptırdığımız bmw nin winly siz hali [arabanın kendi vinlysi]) araba 500,000 e gelir ama para arttırırsanız problem yok.
Cop
MercedesSL65
Porsche 911 Carrera GT2
Cement Truck
bisher noch nicht getestet
Chevrolet Camaro SS
Pizza Car
BMW M3 GTR Street
Cop Corvette (en güzeli bence bu federal ledeki araba)

Bir problem çıkarsa yada daha detaylı bilgi lazım olursa lütfen yazınız

resimli yapmak isterdim ama resimleri attığımda bende gözükmediği için böyle yapmak zorunda kaldım

Not:alıntı değildir hepsini kendim yazdım...

Yukarı Alt