1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

NewVision 120Cap Başlangıc 1lvl -10k Silk İceri Buyrun...!

1. NewVisionAdmin

NewVisionAdmin Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    NewVision Silkroad​

----------------------------------------------------------------

NewVision Başlangıç...

*50 Reserve Scrool
    *50 İnstant Scrool
    *Ghost pick pet
    *10k Silk
    *Skil Point-10mil

----------------------------------------------------------------

*Yeni Avatar Demon Shaitan ve Archangel Dress
    *Yeni Angel Devil Spirit
    *İmmortal ,Astral,Lucky Stone,Steady Stone D13,+ Yeni lucky magic powder -%30 Başarı
    *Yeni Silah Parlamaları
    *Devil Spirit Upgrade ve Devil Spirit'e Damage Blue Eklemek .
    *Roc'a Giriş Kilit scrool npcde Mevcut
    *D13 Silahlar Setler Nova +5 olarak Npcde !<Hotan,Pvp's Zone,Jangan'da Bulabilirsiniz>
    *D13 Sun silah ve Setler <Dowhang Npcde Silk ile satın alınır >
    *Yeni Işınlanma Yerleri <Pvp's Zone , Neith-İsis odalarına Işınla-Job Dress giyiniz, Roc ışınlanma noktası > Bu Uniglerden Gold Coin -Silver ve Copper Duser Lazım olucak size :tamam:
    *CH'de Yeni Skiller ... Force'ye Yeni Skiller Ekledik :icon2:
    *125-130 Moblar Aktif.
    *BATTLE ARENA CALISIYOR ...
    *HONOR BUFF CALISIYOR ....
    *Fortress War : HER CUMA 13:30 >15:30
    *MAGİC POP RATE %100 <KASMANIZI KOLAYLAŞTIRMAK İCİN :)>

---------------------------------------------------------------

-Event Bilgi-
    *UNİG EVENT-HERGUN <ODULLU>
    *PVP EVENT-2 GUN <ODULLU>
    *HİDEANDSEEK<HERGUN>
    *PT FORM EVENT<HERGUN>
    *JOB EVENT 2GUN <ODULLU>

---------------------------------------------------------------

NewVision Birkaç Resimler Buyrun...

------------------------------------------------------------------

*Server Website http://vision-sro.uk.to <Burdan Kayıt olabilir , Dowland linkleri görebilir Serverda kac kişi war görebilirsiniz.>

*FullClient Partlı: Download
    http://www.mediafire.com/?o635c3dvwos1g
    Download

FullClient İndirmeniz Şart Yoksa Durmadan Dc yersiniz

Server'da Edxloader Calısmaz...

Mbot İle oyuna Girip Kasılabilirsiniz...

[facebook]http://www.facebook.com/groups/newvisionsro[/facebook]

2. Unfaithful

Unfaithful Öğretiyorum nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci

Envanter:

GİRDİM OYNADIM. İTEM MALL DA DAMAGE SCROOL LAR ALINMIYOR. TOPLAMA PETİ ALINMIYOR. ÇANTADA 3 GÜNLÜK VAR SONRA PET SÜRESİ ARTTIRMA ALINMIYOR. MAGİC POP % 100 DEMİŞSİNİZ. GİRDİM KASTI BİRİ ACADEMY 42 YAPTI 42 SUN MAGİC POP DÜŞÜREYİM DEDİM 3 TANE ALDIM 3 ÜDE TUTMADI. % 100 DEGİL. CHİNE KARAKTER AÇTIM JANGANDA DOGCAGIMA SAMARKAND DA DOGDUM. JANGANDAN DW IŞINLANMA YOK REVERSE İLE ANCA. REVERSE İTEM MALLDA YOK NPC DE VAR SANIRIM ODA COİNLE Mİ NE SATILIO. BAZI DRESSLER DENE DEDİGİMDE OYUNDAN ATIYOR FULL CLİENT YÜKLÜ OLMASINA RAGMEN. SUN 13 DG İTEMLER 25 BİN SİLK Mİ NE O FİYATA SATILIO. BAŞLANGIÇTA 10 K SİLK WERİLİO. DAHA Bİ SÜRÜ SAÇMA ÖZELLİKLE DOLU Bİ SW . 3 TANE YENİ DEVİL SPRİT VAR BUDA CABASI :) NEYSE İSTEYEN OYNAR İSTEMEYEN OYNAMAZ BİLGİLENDİRDİM.

3. NewVisionAdmin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlk önce şunu söyleyeyim server database deiştigi icin Silk Bugu cıkdı onuda Duzelttik herşey satın alınıyor item maldan + cok iyi inceleyememişsin serverı milletin yanlıs yonlendiriyor reserve coinle deil ! Reserve Gold ile satılıor npcde , Acemi Görüşüne ihtiyacım yok... ! Herşey Bedava olcak denen birşeyde yok ortada Eski Müşterilerimiz Coinle sun silah ve set alıyordu smdi işi kolaylaştırarak Silk ile yapdık ! Elden Coin vermemek icin !
    + Dresslerde hic bir sorun yok Fullclient indirmeye usenmişsindir cunku netin dusukdur %100 :D baska daha sayarak seni yerden yere vurmak istemiyorum ! oyunda DC yiyen yok bi sen warsın yarım kafalı aklınla milletin emegine sıcmayın teşekkürler !

4. Rambo009

Rambo009 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yine yenilikler ama boşa yenilikler.Adaletin olmadığı bir yerde iyi oyundan bahsedilemez.Oyunu oynayacak arkadaşlara söylüyorum:

Yolsuzluğun hat safhada olduğu bir server.Coinleri de ucuz diyor ama bir sun set 60 TL.Yani bir GM arkadaşı kıvamında char olmanız için 60 TL ödemeniz gerekir.Bir de bunun tabii + basması var.Yandı mı gider 60 TLniz.Taş çatlasa patlamadan 8 yapabilirsiniz ki GM arkadaşları serverda +16 sun silah setlerle dolanıyor.Yani 140-150 lira harcamalısınız :) Gidin server açın :wink1:

Ha bir de kale sahiplerine her hafta 300 coin veriliyor ki kalelerin sahipleri de belli.Yani boşuna uğraşmayın :wink1: Ben uğraştım pişman oldum.Siz de emeğinizi boşa heba etmeyin...

Geldik,gördük,adaletsiz bir oyun ile tanıştık.Bu yüzden de herkese gitmeden önce uyarıyorum ki adaletin olmadığı yerde bulunmasınlar.Oynayacak olmaları halinde sizin yolsuz oyunu indirme,oyunda + basma vs. derken zaman kaybederler.Bir gün bir de bakarlar ki herifin biri dizmiş sun +18 seti "Bu ne?" diye kalırsınız orada nova setinizle.

UnDeaD_TiGeR daha bundan önce bir sürü söz verdi ve ne yazık ki yerine getiremedi.Benim ve arkadaşlarımın bir sürü itemi,emek vererek coinle alınan devili kayboldu.Ne yazık ki geri getiremedi,getiremez de.Çünkü baştaki GM Türk düşmanı.Notice'te gece saat 3 civarı "Fck Turkey,S.ck my d.ck" diyen bir GM varsa başta,bu undead k.çını yırtsa da bir b.k yapamaz.

Bir de sizin coin almanız için yan char açıp çok iyi bir set yapıp sizi pvp yapma fırsatı vermezler ve kışkırtırlar ki gidip coin alın.Almayın,aldırmayın!!!

5. NewVisionAdmin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon 1.cisi itemler yok olmuyor immortal Astral Var 2. Serverda GM Bile yok Temizlik yapdık 3. Eski serverda Bug Sayesinde +18 yapdınız
    Artık Ne bug War ne birşey ! + Ağır Kurallar Koyduk km kufrederse sorgusuz suhalsiz Ban ! Eski Serverda Ne olmus ne Bitmiş beni ilgilendirmiyor
    Eskiye Dair Baya Bi temizlik yapıldı + Veletlere Ayıracak vaktim hic yok !
    Kısaca boş yorum yapma ! oyuna girmemişsin bi halt bildigin yok Coinle satılmıyor sun setler silahlar
    Artık Herkes emek harcıyacak beleş birşey gelmicek havadan ornek kale savaşı kazanlara birşey vermiyoruz ! Saten kazanacakları oduller Uniglerden dusuyor
    Baska Boş yorum yapcak varsa Hic Yapmasın Son mesajım !