W_Dalton demiş ki:
yeni serverda başarılar dilerim beyler.bu arada t_u_a_n_a yada buyuk gecmıs olsun.inşallah bu serverda da adınızdan söz ettirirsiniz
tesekkur ederız kardes sagol zeusdan ısım neydi senın bu arada?

Arkadaslar dewamlı kasacak gusel muhabbet ıcınde saygılı tum arkadaslarımı beklerim eger gelecek olan arkadaslarımız bulunursa nıcklerını bırakmaları yeterlı olur cunku yer bulamayabılırler sonraki güne dıkkatınız ve yorumlarınız ıcın tesekkurler

Arkadasım eger gelicem listeye eklersen sewınırım dıorsan eklıyım belli olmas nıck bu dıosan gelince servera bos olursa gelırsın

Arkadaslar server acılkdıktan ıtıbaren oyunda hepınıze teker tker pm atıcagım ve frıende eklıcem guılde kurulcagı zaman cagırmak ıcın daha kolay olur bıde maddi durumumuzu ıyı tutalım arkadaslar guıdle kurulumu lvl upu ugrası gerektırecek yenı server zor ama basarırız el ele verırsek herkesın yardımlarınıda beklıoz iyi oyunlar iyi forumlar

_EleCtrA_ demiş ki:
Arkadaslar server acılkdıktan ıtıbaren oyunda hepınıze teker tker pm atıcagım ve frıende eklıcem guılde kurulcagı zaman cagırmak ıcın daha kolay olur bıde maddi durumumuzu ıyı tutalım arkadaslar guıdle kurulumu lvl upu ugrası gerektırecek yenı server zor ama basarırız el ele verırsek herkesın yardımlarınıda beklıoz iyi oyunlar iyi forumlar
Abi 3 yer varsa eklesenee
1. ismail_yks
2. CanmTurkiyem
3. KOZAN_VURUCU

olur mu?...
hepimiz pre lan baslicaz bot da hazirdir =) ...
Insallah yer vardir abi =)

ismim YMG.beni tanımayabılırsın ama sariyeri belki tanırsın.onun akrabasyım vede aynı guılddeyım.DejaVU guıldı.

Slm millet ben __KAHRAMAN__ zeusta biraz daha işim var ondan sonra aranıza katılırım ama şimdi değil katılırsam nicim aynı :lol: ben sizi sizde beni bulucaksınızdır zaten :lol:

bende heraya geciyorum nickim KapaDokyA olcak ama guild konusunda bişey söleyemem :):)

slm orcun benide ekle o ismlerin arasına bilirsin fena guild kasarım :=) He bu arada benim bowu oraya alsak bi el atın da nolurr.Zaten server acılsın alayınızdan 10 k plizz name simox

Yukarı Alt