Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sro ve extraloob ve ben olarak anılmak cidden güzel birşey ünlü olmanın vazgeçilmez tadını siz bir bana bir de tarkan'a sorun detective :lolmuch:

extraloob demiş ki:
sro ve extraloob ve ben olarak anılmak cidden güzel birşey ünlü olmanın vazgeçilmez tadını siz bir bana bir de tarkan'a sorun detective :lolmuch:
hacım abartma nedenini de bu şiir ve bu imzaya baktığım zaman ününün pek iyi bir yönde olduğunu söyleyemiyorum maalesef adam sana özürlüden ibne ye kadar imzana yazıyor ve sen de buna ün diyorsun ayrıca o da değil senin duygu yüklü şiirinle de dalga geçmişler bence böyle ünlü olmaktansa ünsüz olmayı tercih ederim :?!!! headbang2ft9 extraokk
:lol: :lol: :lol: :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
drotalion demiş ki:
extraloob demiş ki:
hacım abartma nedenini de bu şiir ve bu imzaya baktığım zaman ününün pek iyi bir yönde olduğunu söyleyemiyorum maalesef adam sana özürlüden ibne ye kadar imzana yazıyor ve sen de buna ün diyorsun ayrıca o da değil senin duygu yüklü şiirinle de dalga geçmişler bence böyle ünlü olmaktansa ünsüz olmayı tercih ederim :?!!! headbang2ft9 extraokk
:lol: :lol: :lol: :lol:
Derler Ya Deliye Çan Takmazlarmış O Kendini Belli Edermiş Diye... Arkadaşta Embesil Olduğunu O Görseli İmzasına Koyarak Belli Ediyor Aslında Koymasına Hiç Gerek Yok Herkez Onun Embesil Olduğunu Biliyor Wink

ya valla yalan yoq şiir hoşuma gitti :lol: şaka bir yana, eğer bunu extrayı tanımayan bir insan okusa derki: ya bu adam kafayı üşütmüş adam oyun karakterleri ile cinsel hayaller kuruyor diye mangyanglara yatmaktan korkuyor sürekli beleş bot arıyor ve bulamıyor ve urichiye yatıyor hayat denilen birşey kalmamış bir silkroad manyağı veya (mangyang) ı düşünür :lol: hele bunu bide extra yazdı derlerse o zaman bu şekilde bir izlenim yaratır... :?!!!
ama ben boşuna konuşuyorum ^^ çünkü extra zaten halinden memnun ve şikayeti değil :lol:
hepimizde extranın ne olduğu biliyoruz... popcorn

oh be en sonunda hak veren biri çıktı amaöyle yani kimseler kusura bakmasın seni tanımayan seni yukardaki anlatığım biçimde (yazmam uzun srer :lol: ) tanır... ha bide cooler bişi sorucm FB fan club a nasıl giriliyor?

Yukarı Alt