Server
Flora
Takımı
Galatasaray
furious demiş ki:
extraloob demiş ki:
Samsung Netbook'umu aldım çalışma masama artık bu da eklenecek 8)

extraloob homework :kalp:

extraloob new netbook :dance:
okan abi ses sisteminden memnunmusun ? buarada monitörüne bayıldım :)

eskiden creative 5+1 vardı netten sattım çok yer kaplıyor ve gereksiz zati son ses açamıyorsun 2+1 kaliteli bir ürün aldım acayip ötesi memnunum logitech bu işi biliyor 8)

Ps : fotoğraf makinamı netten sattım ben donanım ve teknolojiyi yakından takip ederimbir ürün garantisi bittiği gibi satacaksın ve yenisini alacaksın ki bu sıralar foto olayına profesyonelce yaklaşıyorum o yüzden 2000 TL civarı SLR makina alacağım makinam gelince istediğiniz kareyi çekerim merak etmeyin haziranda geliyor 8)

Prada

Banada lg x130 netbook geldi hediye bi tane kutusunda duruyor. Aklıma getirdiğin iyi oldu bromance bakayım kurcalayayım biraz sunu ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Banada lg x130 netbook geldi hediye bi tane kutusunda duruyor. Aklıma getirdiğin iyi oldu bromance bakayım kurcalayayım biraz sunu ^^

ooo onu çok okudum hacım x130 gerçekten sıkı makina ama tek kusuru eski ürün işte lakin fiyatı hiç eskimemiş 600TL 8O

Prada

Ya bende maziden gelen bi LG gıcıklığı var. Alet sırf LG diye 2 aydır dokunmadım. Ne telefonunu kullanırım ne tv sini alirim ne monitörünü alırım nede netbookunu kullanırım o kadar nefret ediyorum :))))

isteyen olursa 500 den veririm hemen ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Ya bende maziden gelen bi LG gıcıklığı var. Alet sırf LG diye 2 aydır dokunmadım. Ne telefonunu kullanırım ne tv sini alirim ne monitörünü alırım nede netbookunu kullanırım o kadar nefret ediyorum :))))

isteyen olursa 500 den veririm hemen ^^

aynen bro al benden de o kadar LG'den tiksiniyorum resmen, lakin 500 TL çok ucuz sahibinden.com'a ve bizim satış sayfalarımıza koy anında gider :muck:

extraloob demiş ki:
Ps : fotoğraf makinamı netten sattım ben donanım ve teknolojiyi yakından takip ederimbir ürün garantisi bittiği gibi satacaksın ve yenisini alacaksın ki bu sıralar foto olayına profesyonelce yaklaşıyorum o yüzden 2000 TL civarı SLR makina alacağım makinam gelince istediğiniz kareyi çekerim merak etmeyin haziranda geliyor 8)
cep telefonuyla çek abi benim efes maçını çektiğim gibi ahahaha :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Milano demiş ki:
extraloob demiş ki:
cep telefonuyla çek abi benim efes maçını çektiğim gibi ahahaha :mrgreen:

hangi cep telefonu adam gibi foto çekmiş yahu benim gibi 100k tane foto çekmiş birisi asla cep tel ile foto çekmez alırım SLR makinamı 2000 TL basıp çekerim binlerce foto merak etme haziranda fotoya boğacağım sizi grup sex alemlerimi bile çekerim ihihihiii :mrgreen: :twisted: :lol: :santa:

Yukarı Alt