yha arkadasLAr bnm pcde neti açmak için bağlan seceneini tıklıyorum vede sonra aranıyor dior fakat bunun sonucunda bağlanmıyor sürekli aranıyor dior önceden böLe deiLdi hmn bağLanıyordu ..

ara sıra bağLanıyo ama bi yarım saat bi saat sonra gidio vede bot kredilerim bosa gidio buna bi çözüm var mıdır?? acaba sorun modem demi?

kablolu ve markası intel arkadaslar bağlantı gitmeden hem ncevap lütfen :lolmuch:

galiba usb modem seninki..yoksa normalde kablolu yani ethernet li modemlerde sen bağlan demene gerek kalmadan bağlanıyor...senin sorunun eğer usb li ise usb de sorun olabilir.! yada şuan oturduğun yerde ki tt de sorun olabilir..bence bi türk telekomu ara derim..

benimki cevirmeli bağlantı ypıyorum pcmi alan admalr artık nasıl bi özürdiliyere k söüyorum cok pardon pok yaptıysa cevirmeli bağlantı ve 100m ilerideki arkadsımda net catur cutur calsıyor cevirmeli bağlantıyı ben bi kere sidne yapmsıtım ottomatik bağlanıodu ama şidmi sorun oldu sürekli değişik hızda bağlanıo fln netle 1 saatte 5 dk bulusan birirne basın sağolsun toprağı bol olsu ndenilir yani :lolmuch: kötü bi durum caresii ne olabilr

msnde sorun gidericde genellikle su sorunlarla karsılasıyorum
1)IE'nin cevrim dişi ayarı
2)DNS...
3)proxy sunucusu
4)anahtar bağlantı noktası
özl. de net bağlı gözüküo ve ama calsımıo böle olunca genelde DNS sorununu ve anahtar bağlantı noktası sorununu verio su nasıl yapabilr im?

ie nin çevrim dışı ayarı explorerdan seçeneklerde orada çevrim dışı tick ini kaldırdığın zaman sorun ortadan kalkar..

dierlerii ?? acill yardımm net genen gidecek hemn cevabı genen bağmakk için urasmayaym bu son olsun yha Crying or Very sad Crying or Very sad

dwil demiş ki:
dierlerii ?? acill yardımm net genen gidecek hemn cevabı genen bağmakk için urasmayaym bu son olsun yha Crying or Very sad Crying or Very sad
diğerleri zaten bundan dolayı oluyor..o dediğim ticki kaldırdığın zaman sorunun kalkması lazım.

o ticki nerden kaldıracam peki suan o hata yoq göstermio ama ne pilem nette gidip gelio ne iştir o ticki de bulamadım nerdekie yoq bağklantı özl.

Yukarı Alt