arkadaşlar netim durduk yerde düşüyo önce adsl gidiyo sonra internet gidiyo(o dört ışıktan)Buna bir çözüm yolu bulamıyorum eğer bu sorunu yaşamış arkadaşımız varsa lütfen topic in altına yazsın Lütfen yardıma çok ihtiyacım var her saat başı 2 saate 3 saate bir gidiyo.Modem değişti onda da oldu 2 modemde de var aynı sorun evdeki telefonun paraleli var öteki odada.

paralelini çekince öteki telefondan yine öyle oluyor mesela telefonlar çalınca bilgisyarın yanındakini açarsam net gitmiyo öteki paraleli açarsam da gidiyo lütfen bi çare

Açıldığında bağlantıyı koparan telefonun; kablosuyla telefon arasına bir splitter daha kullan açıldığında bağlantı kesilmesi sorunu olmaz ^^.
2-3 saat te bir bağlantının sebepsiz yere kopması bendede oluyor. Henüz bir çözüm bulamadım bende :cry:

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
bende de buna benzer bir sorun var ! usb modem kullanınca tek pc de hiçbir zaman net kopmuyor.ama içerdeki pcye de net gerektiğinde mecburen ethernet modeme geçiyorum ve hub yardımı ile içeride net gidiyor ama sürekli net kopmaya başlıyor :s :roll: .10 saniye gidiyor ve hemen geliyor internet; kablo aynı kablo paralel telefonda yok ama usbde sapasağlam olan net eternet modemde kendinden geçiyor :s :cry: :roll:

Yukarı Alt