beyleer oyunda canavara saldırırken net gıdınce char yatıyor sızınde basınıza hıc geldı mı ? cozumu nedır bılen varsa soylesın.... :think:

Normal bir olay herkezin başına gelir bot kullanıyorsan botu kapatınca hızlı bir şekilde çıkarsın veya normal exit dan.

ya bızım bu bolgede su sıralarda bı baglantı sorunu var 20 dk bı net gıdıo char yatar dıye gıremıom oyuna :!!&%&!

BeYZaDe demiş ki:
ya bızım bu bolgede su sıralarda bı baglantı sorunu var 20 dk bı net gıdıo char yatar dıye gıremıom oyuna :!!&%&!
20 dk bir ise bölge ile alakalı olcağını sanmıyorum kendi hat ve bağlantı noktalarınızı kontrol edin bence.

Melik demiş ki:
BeYZaDe demiş ki:
20 dk bir ise bölge ile alakalı olcağını sanmıyorum kendi hat ve bağlantı noktalarınızı kontrol edin bence.
her seyı cıkardım taktım hıc gelmıyordu sımdı gelıo ama... bosa

Karakterin yatmasına bir çözüm yok internet gidince karakter 5-10 saniye oyunda hareketsiz kalıyor dolayısıyla yatıyor

DaRKWaTcH demiş ki:
TTNet i arayıp bilgi almalısın onlar yardımcı olacaktır.
444 0 375
beklıcem bakalım olmassa arıcam gelıp yapsınlar 3 senedır net var evde aynı sorun bır turlu basımdan gıtmıyor yagmurlu havalarda aynısı oluyor 4 gun once yagmur yagdı bı sımsek caktı o anda net gıttı sımdıde gel gıt yapıo :oops:

20 dk da bir kesilmesinin sebebi 8000 mb lik net kullanıyorsan ondandır yani bulundugun bölge bu bağlantı hızını kaldırmıyor tt neti arıyorsun net hızını biraz düşürüyorsun ve problem kalmıyor.

1.5 saattır net hıc gıtmedı duzeldı sanıyorum oyundayım hıc gıtmedı ıns. gıtmez... pray:

EliteTurk

Aileden
BeYZaDe demiş ki:
beyleer oyunda canavara saldırırken net gıdınce char yatıyor sızınde basınıza hıc geldı mı ? cozumu nedır bılen varsa soylesın.... :think:
Netin gidiyorya ekran donuyor kalıyor sen o arada lag var hemde fena diyorsun içinden halbuki joymax la arandaki bağlantı kopmuş oluyor ve canavarlar charına dalıyor joymaxla bağlantın o DC yi vermeden bir 15 saniye donuyor daha sonra charına girdiğinde ölü buluyorsun gayet normal bir olay tenhada kasıyorsan ve moblar agressif deyilse şansın var.. :curtain:

Ps: kimin charı DC olunca ölmüyorki.. :P

Yukarı Alt