1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Nerden Nereye.

1. Sehnsucht

Sehnsucht Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nerden nereye gelmişiz.Resme baktığım zaman fena oldum.extra'nın ilk mesajı olarak gösteriliyor.Kim bilir o zamanları yaşayanlar ne kadar duygulanır.Acaba site açıldığında kaç üye vardı.Extra o zamandan bu zamanlara gelebileceğini tahmin edebiliyor muydu? Merak ettim doğrusu.Neyse söz sizde.

2. Addicted

Addicted Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Harikaa :)

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    bu en eskilerden değil ki daha eskiler var, ayrıca siteyi açarken veya açmadan önce pembece.com sitesini yönetiyordum hatunlara yönelik bir siteydi ve hatun doluydu deli buluşmalar yapardık etkinlikler taximde bara gitmeler falan orada 500 üye olmuştuk sonrasında oyuna daldık oranın erkek tayfasıyla ve kızdım kapattım siteyi sonrasında centilmen.com açtım oradan sro bilgilerini yaymaya başladım baktım 800 üye oldu dedim olay büyüyecek çünki TR'de site yoktu direk kolları sıvadım ve nickimle siteyi alıp yayına girdim 3-5 günde binlerce kişiyi yakalamıştık polonyalı oyundan bir arkadaşım sm crack bana vermeye başlayınca ondan izin aldım siteden dağıttım ve site koptu gitti bu günlere geldik çok kısa geçtim ama hikaye gerçekten gözlerimi yaşartıyor bir gün tv de okana çıkarsam ağlayıp anlatırım makara:

4. Sehnsucht

Sehnsucht Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir pp'den bu kadar kısa cevaplarla kurtulamazsınız Okan Bey.Sorularımı hazırlayıp geliyorum yanınıza [horny21

5. JetHomme

JetHomme Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ne günlerdi be. Şu v6ya bakıyorum da ne büyük bir gelişme yaşadığımızı görüyorum. 3 yıl gibi bir sürede Türkiye'nin en büyük Silkroad Bilgi paylaşım sitesi haline geldik. Bu büyük bir başarı.

6. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

all the time, i am ready for u hun :twisted: :muck: