bize bi pvp server lazımda işte aramızda o işlerle uğraşacak adam yok :D

ozledigimiz ne varsa sro goturdu hepsini. onceden cok canli cok genis bir kitleydik simdi belkide iki elin parmaklari kadariz. :roll:
old: sweetchief

Vallahi konuda belirttiğim gibi pb başladık diyelim. 8kişiden fazla olduk. O zaman birilerinin kalbi kırılıcak. Ayrıca takılırken o kötü bu iyi bunu alalım olucak. Ben pb'yi en başından beri oynuyordum taki 1,5sene önceye kadar. Bir süre sonra pb sıkıyor. MMORPG oyunlar olsa hem birlikte bişeyler yaparız. Hemde sıkılmayız.

Duygusuzz demiş ki:
Extraloob silkroad paylaşım sitesi olabilir ama o bitince extraloob'ta bitti diye bişey denmesi saçma bence önceleri dediğin ortamların içinde bende vardım güzel vakit geçiriyorduk çünki ozamanlar herkesin yaşı küçüktü sorumlulukları yoktu şimdi sitede benle birlikte sınava hazırlanan bir çok kişi var onun dışında işe başlıyanlar oldu o sebeplede sitede canlılık eskiye göre azaldı.
Ama dediğin gibi bu yaz bir oyuna başlayabiliriz ironeye ile bu konu hakkında konuşmuştuk başlamayı düşündüğümüz bir oyun var kafanıza yatarsa yazın oyunun dibine vururuz :D
the-elder-scrolls-online-kim-oynar-t282662.html
Hula adam yazmış işte oyun çıktığı gibi alır dalarız çok süper bi oyun olacak gibi duruyor zaten. :D Hatta bellimi olur oyunu türk oyunculara tanıtan ilk türk sitesi biz oluruz ortam falan canlanır.

ironEyE demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
Extraloob silkroad paylaşım sitesi olabilir ama o bitince extraloob'ta bitti diye bişey denmesi saçma bence önceleri dediğin ortamların içinde bende vardım güzel vakit geçiriyorduk çünki ozamanlar herkesin yaşı küçüktü sorumlulukları yoktu şimdi sitede benle birlikte sınava hazırlanan bir çok kişi var onun dışında işe başlıyanlar oldu o sebeplede sitede canlılık eskiye göre azaldı.
Ama dediğin gibi bu yaz bir oyuna başlayabiliriz ironeye ile bu konu hakkında konuşmuştuk başlamayı düşündüğümüz bir oyun var kafanıza yatarsa yazın oyunun dibine vururuz :D
the-elder-scrolls-online-kim-oynar-t282662.html
Hula adam yazmış işte oyun çıktığı gibi alır dalarız çok süper bi oyun olacak gibi duruyor zaten. :D Hatta bellimi olur oyunu türk oyunculara tanıtan ilk türk sitesi biz oluruz ortam falan canlanır.
Adam demek istediğimi hemen anlamış. Başlarız tabi neden olmasın :beer:

Yukarı Alt