Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

EliteTurk

Aileden
Kriptex35 demiş ki:
1 lvl den 105 Lvl e kadar kasımına 350 TL istiyor benim bu chara harcadığım Premium,elektirik,internet masrafı zaten 1000 TL yi geçmiştir o yüzden diğer satılık charlarla bu charı karıştırmayın
Diğer karkaterlerden pekte farkı yok 1 leveldan 105level a kasmaya 350tl felan bunlar boş sözler sizin için söylemiyorum tabii, piyasa durumuna göre bakılıyor artık karakterlere yani ordan bir mantık yürütmeye çalışmayın 1 leveldan 105 e 350 e kasılıyor gibisinden bilen var bilmeyen var yanlış anlaşılma olmasın daha sonra :coffee:

tabi boş söz bunlar dostum nasılsa > 80-85 den sonra pre+ suz nasıl lvl atlıcanı yada kendini kasacak enaz bikaç çarı ki oda 95-96 ya kadar ondan sonra aşşa yukarı bi 8li pt nasıl yapacagını ve 105 olacagını,7/24 elektrik parasını ,bot parasını pc basında gecireceğin saatleri (nasılsa heralde çarada hersey full gelio item falan sen urasmıyosun!) gökten dusen dresi peti meti bunları nasılsa sen halletmeyi anlatırsın malum PİYASA durumu ortada :D ama olay zaten piyasaya dusmemekte :D o yuzden.e sende haklısın arki,kanki,bro diye birbirine ıd pass zart zurt veren zavallılar satıyor 50-100 car hee bide fff lar çar 110 buildin biri 100 biri 108 bu nası ff ***:D

EliteTurk

Aileden
ALiCE demiş ki:
tabi boş söz bunlar dostum nasılsa > 80-85 den sonra pre+ suz nasıl lvl atlıcanı yada kendini kasacak enaz bikaç çarı ki oda 95-96 ya kadar ondan sonra aşşa yukarı bi 8li pt nasıl yapacagını ve 105 olacagını,7/24 elektrik parasını ,bot parasını pc basında gecireceğin saatleri (nasılsa heralde çarada hersey full gelio item falan sen urasmıyosun!) gökten dusen dresi peti meti bunları nasılsa sen halletmeyi anlatırsın malum PİYASA durumu ortada :D ama olay zaten piyasaya dusmemekte :D o yuzden.e sende haklısın arki,kanki,bro diye birbirine ıd pass zart zurt veren zavallılar satıyor 50-100 car hee bide fff lar çar 110 buildin biri 100 biri 108 bu nası ff ***:D
lol . :curtain:

EliteTurk

Aileden
satış son hız devam ediyor,charın kardeşi EliteTurk satılmıştır yeni sahibi Neptune serverından Endorphine dir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt