- Resim Silinmiş.

Resimdeki İtemlerin Yanına Yazmış oldugum Kırmızı Yazılar İse O itemlerin + kaç odlugunu Belirtiyor

------------------------------------------------------------------------------------------
VEEEEEEEEEE +9 HALİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
-------------------------------------------------------------------------------------------
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yok ya anlamadık sankı :)''Resimdeki İtemlerin Yanına Yazmış oldugum Kırmızı Yazılar İse O itemlerin + kaç odlugunu Belirtiyor''

tebrkler tahir inş +9 yaparsın ama nıye karışık gıyındıgın anlamadım full pro olsan daha ıı olurdu bence

E0N

rank8
spacesman111 demiş ki:
yok ya anlamadık sankı :)''Resimdeki İtemlerin Yanına Yazmış oldugum Kırmızı Yazılar İse O itemlerin + kaç odlugunu Belirtiyor''
sen yumurtadan fln mı cıktı toto loto ? her attıgın mesajın içerigi birini aşıgılamakla dolu

bannedddd

Buralıyım
KoTS0W_KiLL demiş ki:
spacesman111 demiş ki:
sen yumurtadan fln mı cıktı toto loto ? her attıgın mesajın içerigi birini aşıgılamakla dolu
Sizlerde o tür mesajlara alıntı yaparak karşılık vermeyin ki olay büyümesin, kapansın. :!:

ben sadece hoş bi resim göstermek istedim yazacagınız güzel vs. yada hiç yazmanızada gerk yokdu kalpler kırılmış bu konuda kilitleyinde daha çok kalp kırılmasın !

cok gzl ler itemlerin bn daha +6 yapamadım :))) inşallah +9 oldugunuda görürüz başarılar...

E0N

rank8
Chauncey demiş ki:
KoTS0W_KiLL demiş ki:
spacesman111 demiş ki:
Sizlerde o tür mesajlara alıntı yaparak karşılık vermeyin ki olay büyümesin, kapansın. :!:
sende haklısın ama biz eger bunu bir şekilde uyarmazsak tepemize cıkar ses cıkarmıorlar die

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Dün bakmıştım gerçekten bu kalkana göz kamaştırıcı

teşekkürler takılarda +6 olmuş durumda nice +7 lere :-)
MESAJLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER...

Yukarı Alt