Merhaba arkadaşlar ben Archfiend Çoğunuz tanımaya bilirsiniz ama çoğu paylaşım sitesinde moderatörlük yapmış ve bize kazanç sağlıycak program vea devasa siteleri hizmetinize Sunuyorum.

Öncelikle Size Yapıcağımız Olayı Özetliyim Gösterdiğim siteye üye oluyoruz Ardından bize Site Reklamlar vericek o reklama tıklayarak büyük gelirlerin sahibi olabilirz.Evet saçma gelebilir.Ama gerçekten zahmet istiyor ve zaman istiyor hemen para kazanmak elbette mümkün diyil.Bu tür sitelerde mümkün olanlarda ödeme yapmıyor 8) Evet anlatımımza devam edeilm Site ingilizce yapılandırıldığından zorlanabilrsiniz ama Sitenin 19 dilde formu vardır ve gerçekten yardımcı arkadaşlar var.Evet başlıylalım Şimdi Üye oluyoruz ve site bize günde 9 reklam veriyor.Bunların tanesinden 0.001$ Alıyoruz.Günde 100e yakın reklama tıklayabiliriz buda bize günde 0.10$ Demek.Tabiki böyle para kazanmayız o yüzden sitemizde Refferans Diye bir Olay var Buda şöyle $0.60 e 3 tane refferans alıyoruz max 300 tane alabiliyoruz bu referansların tanesi bize Günde 0.2$ Getiriyor 100 Adet kiralasak yani günde 2$ ayda $60 evet mümkün.Ama zaman ister :thumbsup: .Eğer Golden veya Ultimate Üyelik satın alırsak günde 100-200$ Kazanbilir Golden Üyelik yıllık 90$ Ultimate Üyelik Yıllık 890$ Evet Sormak istediğniz herşeye açığım arkadaşlar Bol kazançlar Sorularınız Ve Destekleriniz İçin Her zaman sorulara açığım.Üye olabilimek İçin altaki Bağlantıya Tıklayınız :dance:

Herkese Bol kazançlar :thumbsup:

Not: Arkadaşlar Neobux güvenliğiniz açısından Bankalardan ödeme almıyor ve yapmıyordur Paypal Hesabına ve Alertpay hesabına ödeme gerçekleştiriyodur.Bande Ödeme Aldıkça Resimlerle Sizle Paylaşacağım :)

Ben ultimate üyeyim Standart üyelerin bu parayı kazanaması Oldukça Zor ama sizde aylık 100-200$ Alırsınız :headbang:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Archfiend demiş ki:
Merhaba arkadaşlar ben Archfiend Çoğunuz tanımaya bilirsiniz ama çoğu paylaşım sitesinde meditörlük yapmış ve bize kazanç sağlıycak program vea devasa siteleri hizmetinize Sunuyorum.

Öncelikle Size Yapıcağımız Olayı Özetliyim Gösterdiğim siteye üye oluyoruz Ardından bize Site Reklamlar vericek o reklama tıklayarak büyük gelirlerin sahibi olabilirz.Evet saçma gelebilir.Ama gerçekten zahmet istiyor ve zaman istiyor hemen para kazanmak elbette mümkün diyil.Bu tür sitelerde mümkün olanlarda ödeme yapmıyor 8) Evet anlatımımza devam edeilm Site ingilizce yapılandırıldığından zorlanabilrsiniz ama Sitenin 19 dilde formu vardır ve gerçekten yardımcı arkadaşlar var.Evet başlıylalım Şimdi Üye oluyoruz ve site bize günde 9 reklam veriyor.Bunların tanesinden 0.001$ Alıyoruz.Günde 100e yakın reklama tıklayabiliriz buda bize günde 0.10$ Demek.Tabiki böyle para kazanmayız o yüzden sitemizde Refferans Diye bir Olay var Buda şöyle $0.60 e 3 tane refferans alıyoruz max 300 tane alabiliyoruz bu referansların tanesi bize Günde 0.2$ Getiriyor 100 Adet kiralasak yani günde 2$ ayda $60 evet mümkün.Ama zaman ister :thumbsup: .Eğer Golden veya Ultimate Üyelik satın alırsak günde 100-200$ Kazanbilir Golden Üyelik yıllık 90$ Ultimate Üyelik Yıllık 890$ Evet Sormak istediğniz herşeye açığım arkadaşlar Bol kazançlar Sorularınız Ve Destekleriniz İçin Her zaman sorulara açığım.

bOŞ İŞ BUNLAR SENDE MİLLET UZERİNDEN BİSEYLER KOPARMA DERDİNDESİN ADMİN KONUYA BAN PLS

Herkese Bol kazançlar :thumbsup:

Evet arkadşalar gördüğünüz gibi bir saygısız emek hırsızı bişiler yapıyor.Evet boş işler olmasa ben burda yazmazdım ve zamanımı haracamazdım diyilmi Zeki Çocuk :beer: Yorum kasmaya çalışma Banlarlar :P

Yukarı Alt