1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

☯. ︷ ︸Neo-Sro 110 [Only Nova] Sadece Dene! 800+ ︸︷.☯

1. neosrox3

neosrox3 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitemiz: http://www.neo-sro.com

Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/Neo.110

Cap: 110

Exp Oranı: 80x

SP Oranı: 80x

Drop Oranı: 4x

İtem Satışı: Yok

Free Silk: Var

Serverımız Hakkında:

Cap: 110

Exp Oranı: 80x

SP Oranı: 80x

Drop Oranı: 4x

İtem Satışı: Yok

Free Silk: Var

Serverımız Hakkında:

Oyun tamamen yapılandırılmıştır , herşey sizler için arkadaslar uzun soluklu bir server ne zamandır bulamıyorsunuz sanırım .?

- Bu işin parasını kazanıp serverı kapatan insan kimseyi düşünmeden emek , hak , hukuk nedir bilmeden server kapatan insanlardan uzak durun biz sizler için çok etkileyici , eglenceli ve uzun ömürlü bir server yapılandırdık . Bu serverde tek admin benim gecemi gündüzüme katarak çalısıyorum herşey sizler için söz veriyorum hayatınızda severek oynadıgınız eglenceli aktiviteleriyle ve ekip mücadelesi üzerine kurulmuş bir server sizlerle !
    - Biz bu işi severek yapiyoruz sizin ne kadar emeğiniz olucaksa benimde o kadar emegim vardır , kesinlikle ama kesinlikle serverimde kimse kimsenin hakkına giremez içiniz rahat ve eşit bir şekilde oynamak sizlere oyundan zevk aldıracak .

- Serverde paralı , parasız player ayrımı yapılmamaktadır

• 110 Cap bi serverda neden Egy itemleri serverdan kaldırdınız ?

- Bizim serverimizin sistemi sadece nova olarak ayarlanmıştır fgw vs. hersey kaldırılmıştır party kurarak ve bota bırakarak 101-110 Mooblardan Nova item kazanabilirsiniz .
    - Serverimizin sistemi o kadar hassas ayarlanmıştır ki serverde herseyin bi değeri var , 2 vs 2 tablet ödüllü pvp turnuvaları ve guild savaşları Çarşamba ve Cuma günleri cok eğlenceli geçmektedir

• Serverimizde Büyük Mücadeleleri Atlatarak Kazanılan Rütbeler Nelerdir ?
    - : Neo-Skipper
    - : Neo-Paladin
    - : Neo-Connoisseur
    - : Neo-Proficient
    - Neo Spartacus Pvp King : Pvp Turnuvasi Şampiyonluk Ünvanı . ( 2 Weeks / 1 ) '' Kraliyet Dress + 250 Neo-Bilet + 2.5 b ''

- Neo Hotan Fortress Monarch : Hotan FTW Kazanan Guild Master Ünvanı. ( 1 Weeks/1 . Her Cumartesi Saat 21:00-22:30 Arası ) '' Padisah Xlro Dress + 500 Neo-Bilet + 5 b ''

- Neo Unique Serial Killer : Unique Rank Şampiyonluk Ünvanı ( 2 Weeks / 1 ) '' Unique Dress + 250 Neo-Bilet + 1 b ''

- Ayrıca aylık job rank'da birinci olan karakterler bizden 100 Neo-Bilet + 1b kazanma şansınız vardır .

( Sizler için gece gündüz demeden çalıştık server dedigin playerlarıyla serverdır , biz sizlere layık bir hizmet vereceğimize ve serverda kimse kimsenin hakkına girmeyecegime söz veriyorum . İsterse 10 bin tl teklif edilsin kesinlikle item satışımız yoktur . Loglardan yapılan ayarlamalar ile gm çarı item düşürme özelligi deaktif edilmiştir . Eşitlik altında süper geliştirilmiş sistemiyle akşam saatinde server sizlerle .

Bize destek olmalısınız hersey sizin için sadece dene zarar gelmez :wink1:

Server Resimleri:

2. Snickers

Snickers Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    indirdim fakat 800+ kişi yok serverda hile yapılmış sitede.

3. iWalkAlone

iWalkAlone Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Aşırı amaçsiz bir server üstüne online sayısında hile yazık :)

4. ThePaiNnN

ThePaiNnN Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sherlock Holmes Mode ON.

sadece online sayısı olsa yine iyi :) resimlere farkettiyseniz. + sınırı 12 olarak belirlendiği söylenmiş ama biraz altındaki resimde +14 silah parlaması var :detective:

Sherlock Holmes Mode OFF.

5. egerci1111

egerci1111 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    the pain silaha 2adv basnca 15mi olyo?

6. GrimmjowJJxx

GrimmjowJJxx Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    +12 Şansı %1 demişsiniz Allah`tan %1 yoksa herkes`de nasıl +11 +12 set silah olurdu dimi :)