1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

NemesisSRO 16 DG & 125 CAP & Skiller Cons FW - NEW PETLER vs

1. cCcezayr

cCcezayr Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server'i yarın açmayı planlıyorum. Database özel olarak yazdırıldı, media ve data.pk2'ler şifrelendi oyunun clienti
    çalınması imkansız Myth Online gibi - 16 GB Ram VDS ile başlıyacağız sunucunun yetersiz gelmesi halinde
    32 gb ram Dedicated hazırda. :) İsro'ya gelen son dressler ve petler sistemimizde mevcuttur. FREE Silk ve Aşırı ratesi olan bir
    Oyun olmayacaktır. Playerlerimizin oyundan zevk alması amacıyla rateler en uygun şekilde yapılacaktır.

Sizlere danışmak istediğim, rateler ne olsun ne gibi özellikler olsun.
    Yarın öğlen gibi oyunu açmayı planlıyorum, akşamda linkleri paylaşacağız.

2. ridooo28

ridooo28 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    hadi hayırlısı bakalım .

3. Unfaithful

Unfaithful Öğretiyorum nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci

Envanter:

exp sp rateleri orta seviye olsun yani sıkılmayalım kasarken. Bazı oyunlarda olan sistem 1 saat veya 2 saatte bir free silk verilirse iyi olur gibi 1 saat online 1 veya 2 silk , 2 saat online 1 veya 2 silk gibi. Özellikle cift client açmayı engelleyin derim. Bazı serverlerde engellemişlerdi sadece 1 tane client açabiliyordun. Haliyle büyük ihtimallede cift client açılmayınca mbot ta calısmayabilir . Örnek gösterdigim sw de calısmıyordu. İtem mall'a degişik silk itemleri eklenirse cok iyi olur yeni premium yeni editlenmiş avatarlar gibi bir çok yeni silk itemleri. Daha zevkli bi hal alabilir. Uniqlerden düşen free silk tarzı şeylerin olmamasını isterim cünkü saçma oluyor. Dediginiz gibi item satışı yapmıcaksınız ama silk 2 3 saat başı 1 2 silk hediye verin derim. Örnegin silk alımında siteden mobil ödeme kolaylıgı yapılsın dicem fazla abartmış olurum :D Gerçi denedigim bi sw de vardı hemde yabancı . Bu özellik olsa silk satışı artar diye düşünüyorum. Bu özellikler haricinde tamamen gördügüm adamların yaptıgı kendilerinin skiller. 120 125 den sonra açabiliyordun amma adamlar kendileri dizayn etmiş skilleri ,,belliydi bu gibi bişeyler henüz yapamazsınız heralde editlemeler ben anlamam ama yapılırsa cok hoş olur diye düşünüyorum.Premium % 20 lik şekilde olabilir almasıda kolay olmasın :) avatarları bile kendileri renkleri felan desenleri felan degiştirip koymuşlardı item mall'a bunları yapabilirmisiniz ? Daha sayamadıgım bir sürü editler olsun derim tabi şuan öle bi tek sw var onuda vermeyeyim reklam olmasın yabancı. İşte bu özellikleri türk bir sw de görürsek oyun patlar diye düşünüyorum. Gerisi size kalmış ne kadar profesyonel siniz ne kadar bu işlerden anlarsınız bilemem. Bunlar olsa daha iyi olur diye düşündüm ve yazdım fazla uzatmayayım diye kestigim daha bir sürü özellik var. Onlarıda sizler düşünün yazın :D Ordan oraya atlamaktan sıkıldım Bunuda niye yazdıysam gecenin saattinde . Kafam iyi degil heralde İyi geceler İyi forumlar :dance: :dance: :dance:

4. Left Behind

Left Behind Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    item satışı olmasında gerisi önemli değil

5. cCcezayr

cCcezayr Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İtem Satışı Kesinlikle Olmayacaktır. Saatlik silk özelliği olacak. MultiClient engellemesi olmayacak. Sanırım Piyasada bu serverden başka 16 DG Private Server yok, oda bugün son testlerimizi yapıyoruz. Oyun gümbür gümbür geliyor...