extraloob demiş ki:
evet şimdi araştırdım sitesinde ; 20 Temmuz günü oyun açılacak 2 tane seçenek var 1.seçenek ücretsiz oyuna gireceksiniz ve lvl 10a kadar kasacaksınız ve lvl 10da kalınca o şekilde oynamaya devam edeceksiniz ama gelişmeleriniz duracak 2.seçenek 20dolar ödeyeceksiniz ve oyunu satın alacaksınız böylece lvl 50ye kadar oynayacaksınız ve herşey açılacak kademe kademe.

20 July / extra starting 8)
inş güzeldir beğenirsem alabilirim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

NEED FOR SPEED WORLD /// MULTIPLAYER OYNUYORUZ

Kayıtlı Satış Sistemi geliyor.
1) Oyunun sitesine gidip üye olacaksınız.
2) Üye olduktan sonra download edeceksiniz.
3) Oyuna girip profil oluşturup aracınızı seçeceksiniz.
4) Beraberce yarışacağız.

Download
NFS WORLD
Download

Oyun bir muhteşem acayip keyfli arabalara sağ tıklayın menu açılıyor mesaj gönder yarışa davet et arkadaşın olarak ekle vb. işlemleri yapıyorsunuz H harfi ile garaja gidiyorsunuz M harfi ile haritadan bölgelere teleport oluyorsunuz ve teleport noktasında multiplayer-singleplayer - private player seçenekleri çıkıyor olayımız orada başlıyor.

20 Temmuz günü oyun açılacak 2 tane seçenek var 1.seçenek ücretsiz oyuna gireceksiniz ve lvl 10a kadar kasacaksınız ve lvl 10da kalınca o şekilde oynamaya devam edeceksiniz ama gelişmeleriniz duracak 2.seçenek 20dolar ödeyeceksiniz ve oyunu satın alacaksınız böylece lvl 50ye kadar oynayacaksınız ve herşey açılacak kademe kademe.

20 July / extra starting 8)

- Resim Silinmiş.

/ Güncel

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ürünü satın alırsan 20 temmuzda oynarsın ürünü satın almazsan 27 temmuzda oynarsın lvl 10a kadar gider orada kalır takılırsın noob beklersin :P son lvl 50 8)

Okan abi oyunu yüklemek için birşey indiriyoruz ve kuruyoruz ya.Sonra Oyunu indirmek için çalıştırdığımız .exe e-mail ve şifre istiyor.Yazıyorum, Logine Basıyorum.Service is unable.Diye bir hata veriyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pride demiş ki:
Okan abi oyunu yüklemek için birşey indiriyoruz ve kuruyoruz ya.Sonra Oyunu indirmek için çalıştırdığımız .exe e-mail ve şifre istiyor.Yazıyorum, Logine Basıyorum.Service is unable.Diye bir hata veriyor.

beta kapandı satın alanlar için 20 sinde başlayacak satın almayıp ücretsiz oynamak isteyenler 27 sinde başlayacaklar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Streetwise demiş ki:
hevesini alınca, bu oyunuda en yakın zamanda bırakırsın hacım :p

hayatboyu örnek aldığım 2 numaralı aşkım beni siktir ettiği zaman beddua etmiştim aradan 10 yıl geçti beni aradı buluşalım dedi olur dedim, anlattım anlattık dertleştik ve finalde dedi ki ; sen nasıl bir insansın bedduan tuttu dedi.

bedduam : annesinin ve babasının ayrılmasıydı ve bana hatun dedi ki babam annemden sıkılmış başka hatunla evlendi dedi bunlar 25 yıllık evli 3 çocuklu asil bir aileydi.

* anladın sen anladııınnnnnnnnnnnnnnnn :mrgreen: :twisted: :lol:

extraloob demiş ki:
Streetwise demiş ki:
hevesini alınca, bu oyunuda en yakın zamanda bırakırsın hacım :p

hayatboyu örnek aldığım 2 numaralı aşkım beni ****** ettiği zaman beddua etmiştim aradan 10 yıl geçti beni aradı buluşalım dedi olur dedim, anlattım anlattık dertleştik ve finalde dedi ki ; sen nasıl bir insansın bedduan tuttu dedi.

bedduam : annesinin ve babasının ayrılmasıydı ve bana hatun dedi ki babam annemden sıkılmış başka hatunla evlendi dedi bunlar 25 yıllık evli 3 çocuklu asil bir aileydi.

* anladın sen anladııınnnnnnnnnnnnnnnn :mrgreen: :twisted: :lol:
shhh :d makara:

Yukarı Alt