1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Need For Speed : Undercover - Ekran Görüntüleri ve video

1. HastaInsan

HastaInsan Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Need For Speed : Undercover - Ekran Görüntüleri ve video

Electronic Arts'ın Vancouver stüdyolarında geliştirilen yarış oyunu Need for Speed: Undercover'ın yeni ekran görüntüleri ve videosu yayımlandı. Need for Speed: Undercover serbest bir oynanış sunacak ve görev tabanlı olarak ilerleyecek. Oyun, Need for Speed serilerinden alışık olmadığımız derecede kapsamlı ve güzel bir senaryoya sahip olacak. Oyununun işleyiş olarak The Transporter filmlerine oldukça benzeyeceğini de belirtiliyor. Zaman zaman tehlikeli görevleri yerine getireceğiz, zaman zaman ise yarışlara katılıp büyük bir suç örgütünü çökertmeye çalışacağız.

PC, PS2, PS3, Xbox 360, Wii, NDS ve PSP platformları için hazırlanan oyun Kuzey Amerika'da 18 Kasım 2008 tarihinde, Avrupa'da ise 21 Kasım 2008 tarihinde piyasaya sürülecek. Pro Street'e göre daha iyi olmasını umduğumuz oyunun videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ekran görüntülerine buradan.

Video için buradan.

ulaşabilirsiniz.

2. Aleral

Aleral Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bütün serilerini oynamaya çalıştım sro dan vakit kaldıkça bunu da sabırsızlıkla bekliyorum sağol jason :muck:

Ps: http://www.needforspeed.com/undercover/home.action

bu da oyunun sitesi gerçekten çok güzel yapmışlar :headbang:

sitedeki videoları seyretmenizi tavsiye ederim :thumbsup:

3. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Underground1-2 most wanted carbon pro street hepsini bitirdim.Bunuda kesinlikle alıp rekor sürede bitiririm.