Oynıyanlardan yorumlar alalım?

Tek merak ettiğim kariyer modu olup olmadığı (Şehir içinde gezebiliyor muyuz? yani.)

Takımı
Besiktas
xtollgax demiş ki:

Tek merak ettiğim kariyer modu olup olmadığı (Şehir içinde gezebiliyor muyuz? yani.)
Çok güzel ve zevkli bir oyun ama kariyerde gezdirmiyor şehir içinde :D

Duygusuzz demiş ki:
xtollgax demiş ki:

Çok güzel ve zevkli bir oyun ama kariyerde gezdirmiyor şehir içinde :D
-.-" niye bu herifler artık bu mod u yapmıyor anlamıyorum bence en zevkli yeri idi kendin bulup geliştiriyordun falan -.-" nese evde değilim torrent i açık bırakmıştım inmiştir herhalde gittiğimde yüklerim

Takımı
Besiktas
Seveceğin trafik team yarışları var otoyolda trafikte hız yapıyorsun çok zevkli oluyor :)

xtollgax demiş ki:

Bende geçen indirdim

Beyenmedim paso yaris yapiyorsun bayıyor bi süre sonra bence hiç güzel deil.

Most wandet mi bu mu deseler düşünmeden wantedi seçerim

run için nette pek güzel yorumlar okumadım kimse beğenmiyor herkesin aklı nfsu2 de kalmış :D

Takımı
Galatasaray
Oyunun staylası değişmiş ama hoşuma gitti yine de. Çok uzun 200kişilik bir yarış var bir noktaya 150. sonra 100. girmen gerekiyor, böyle böyle yarışı bitiriyorsun işte. Şehirde gezme yok.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Son cikan NFS oyunlarini hic sevmiyorum. Birinde spacee basarsin arac 360 doner fren sistemi berbattir birinde x'e basarsin nitro max 200 basan arabanin hizini 500 yapar duvara carparsin max efectte dahi en ufak puruz olmaz vs vs. Bu da NFS serisinin berbat oyunlari kervanindan.
Most Wanted cok iyi NFS serilerinde ama Underground'in yerini hic biri tutamaz.

Yukarı Alt