[flash=600,600]http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?umid=312288[/flash]

Son çıkardığı oyunlarla NFS'nin namını bitiren EA'nın yeni NFS'si.Sizce gitmiş olan namını geri getirirmi?Bence hayır.Sizce?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nasıl olacak bilmiyorum ama kaza anında ekran birden puslu oluyor ve slayt görüntüsi gibi slowmotion efect uygulamışlar bir harika olmuş nfs tutmaz diye birşey yok nasıl ki rocky 80 terminator 1500 çıkıyorsa nfs 500de çıkar ve yok satar, tabiki biz ülkemizde orijinal oyun almadığımız için kıymetini bilmiyoruz neyin ne olduğunun :D

Ben Underground serisinden sonra yapılmış en iyi NFS si, bence.Bi demosu çıksın full versiyonundan önce -tabi çıkartılırsa- deneriz öğreniriz.Bir videoya bakarak biraz ağır soru sormuşum.Dün gece kafam iyiydi biraz zaten :D Ya bu videoyu ben 500,400 diye yaptım hatırlıyorum ama 600,600 olmuş :lol:

Prada

Hala sıkılmadan Most Wanted oynarım :wink1: alirim avuçlarımın arasına konsolumu gaz pedalina yüklenirim attığım spinin keydini çıkarırım ^^

extraloob demiş ki:
nasıl olacak bilmiyorum ama kaza anında ekran birden puslu oluyor ve slayt görüntüsi gibi slowmotion efect uygulamışlar bir harika olmuş nfs tutmaz diye birşey yok nasıl ki rocky 80 terminator 1500 çıkıyorsa nfs 500de çıkar ve yok satar, tabiki biz ülkemizde orijinal oyun almadığımız için kıymetini bilmiyoruz neyin ne olduğunun :D
Bu konuda haber vermiştim zaten gerçeklik öğeleri fazla basan oyun olucak diye 8)

xGuy demiş ki:
[flash=600,600]http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?umid=312288[/flash]

Son çıkardığı oyunlarla NFS'nin namını bitiren EA'nın yeni NFS'si.Sizce gitmiş olan namını geri getirirmi?Bence hayır.Sizce?
Ea nın değil :) EA Games sadece oyunu dağıtmak için bir sponsor...

NFS serisi öyle kolay harcanabilecek bir seri değildir.
Bu oyunla alnındaki kara lekeyi atıp şanına yeniden kavuşacak. :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
xGuy demiş ki:
Ben Underground serisinden sonra yapılmış en iyi NFS si, bence.Bi demosu çıksın full versiyonundan önce -tabi çıkartılırsa- deneriz öğreniriz.Bir videoya bakarak biraz ağır soru sormuşum.Dün gece kafam iyiydi biraz zaten :D Ya bu videoyu ben 500,400 diye yaptım hatırlıyorum ama 600,600 olmuş :lol:
600,600 ben yaptım :wink1: Diğer türlü video tam sığmıyordu.

Kup

olduser
Sonunda NFS bir ilke imza attı ve bu tarz bir oyun çıkardı, serideki tüm oyunları oynadım en zevk aldığım MW ve Porsche Unleashed'dı. Oyunun başka oynama açısı vardır inşallah. Giden nam geri gelicek gibi duruyor.

Yukarı Alt