Takımı
Galatasaray
Need for Speed: Most Wanted'dan Oynanış Videosu

Need for Speed: Most Wanted duyurusu ne kadar heyecana sebep olduysa, gelen oynanış videoları da bir o kadar şaşırtmaya devam ediyor.

Çok iyi görünüyor alkis:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Size samimiyetimden söylüyorum bunu oynayan arkadaşın gözleri kör oldu.

O değilde oynayan adam direksiyonlu falandır yoksa bu kadar hakimiyet pc tuşlarıyla yapan varmı la ?

her nfs gibi bunu da heyecanla bekliyorum ve çıktığı gibi indiricem :D ayrıca gerçekten mw efsanesi geri dönüyo gibi görünüyor most wanted yazı fontu dışında çok beğendim :D umarım oynanışı da beklediğim gibi olur pray:

ps:
@Hermaphros
öyle aşırı bişey göremedim videoda

direksiyon setiyle yarış oyunu oynamak kadar işkence bişey yok bence, o hızlı manevraları direksiyonla yapıcam derken masadan ayrılıyo set kollar yoruluyo vs vs.. Direksiyon seti anca hard truck 18whesl gibi similasyon oyunlarda güzel oluyo.

ps: bu oyun çıkmamış mı zaten?

Takımı
Galatasaray
UnDeFeateD demiş ki:
direksiyon setiyle yarış oyunu oynamak kadar işkence bişey yok bence, o hızlı manevraları direksiyonla yapıcam derken masadan ayrılıyo set kollar yoruluyo vs vs.. Direksiyon seti anca hard truck 18whesl gibi similasyon oyunlarda güzel oluyo.

ps: bu oyun çıkmamış mı zaten?
30 Ekim'de çıkacak.

bi daha izledimde saçma geldi ya hu adam rastgele yollara sapıyo bi bakıyosun orayı polis tutmuş yok daha neler.. arabayı vura vura dağıttı hala son gaz gidiyo gerçekçi bulmadım

Zaten simülasyon değil, o yüzden öyle. Simülasyon olsa o dediklerinde haklısın :)

UnDeFeateD demiş ki:
bi daha izledimde saçma geldi ya hu adam rastgele yollara sapıyo bi bakıyosun orayı polis tutmuş yok daha neler.. arabayı vura vura dağıttı hala son gaz gidiyo gerçekçi bulmadım
Önceki oyunlarına dikkat ettiysen onlarda araba dağılmıyodu bile 310 la duvara giriyosun cam catlıyo kırılmıyodu bile yani o yüzden ara parçalanması gerçekçi olmuş ama buna ek olarak arabanın motorununda durması lazım belli bir hasardan sonra :beer:

tüm zamanların en iyi nfs oyunu diyebilirim bu video ile tebrikler valla.

bunu oynayan kişi büyük ihtimal 'kol' ile oynuyor :D

Takımı
Galatasaray
UnDeFeateD demiş ki:
Rasgele bir video değil ki bu official planlanarak çekilmiş bir video yani adamlar haritanın neresinde ne var önceden biliyorlar ki tanıtım daha çekici olsun diye biz çeksek 15-20 dakika sürer :P

Takımı
Besiktas
Oynanışı muhtemelen need for speed Run gibi olacak videodaki görüntü onu anımsattı whiteangel

Yukarı Alt