Midbroke

Bilgiliyim
Az önce 3 tane moderatörün imzasında gollum muydu neydi ondan gördüm . yeni bir akım mı başlıyor yoksa :mrgreen: bana da yapın bende koymak istiyorum :lol: Açıklaması vardır sanırım :D

Valla neresi değerli anlamadım ama bilmiyorum izlemedim içinde olduğu filmi.Sıfatta kıymetli olucak birşey yok. :D

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
yüzüklerin efendisi filminde yüzüğü ilk bulan sonra o hobit amcaya veren değilmiydi yüzük onu o hale getirmişti sonra o çocuğa ve yanındakilere yüzüğü yok etmeleri için izlenmesi gereken yolu gösteren falan doğru mu hatırlıyorum :mrgreen: sadece ilk filmini izlemiştim diğerleri kısmet olmadı :mrgreen: az buçuk izledim onları

yüzüklerin efendisi filminde yüzüğü ilk bulan sonra o hobit amcaya veren değilmiydi yüzük onu o hale getirmişti sonra o çocuğa ve yanındakilere yüzüğü yok etmeleri için izlenmesi gereken yolu gösteren falan doğru mu hatırlıyorum :mrgreen: sadece ilk filmini izlemiştim diğerleri kısmet olmadı :mrgreen: az buçuk izledim onları
Tamamen Dogru Tahmin Hacım :thumbsup:

Midbroke

Bilgiliyim
nedir acaba bu gollum sevdası . dün imzalarınız farklıydı sanırsam :mrgreen: bana da yapıverin yav . tipine çok gülüyorum şu gollumun :D

Bu imzayı bi kullanıcı yapmıştı,bir üyenin imzasını editleyerek... beğendik kullanıyoruz.

Fazla merak insan sağlığına zararlıdır. :!:

Yukarı Alt