herşeyi botlara yükleyin. Aferin. aynen devam edin bu cehalete.

Sorunun TTnet'in yurtdışı portlarını kurcalamasından olduğu hiç aklınıza gelmesin.

zaten sadece oyunda degıl 2 haftadır baglantıda da var bısıler vıdeo bıle seredemıyorum yaf arayımda bı fırcalayım ttnetcıyı ya kızdım valla

Xanthos demiş ki:
herşeyi botlara yükleyin. Aferin. aynen devam edin bu cehalete.

Sorunun TTnet'in yurtdışı portlarını kurcalamasından olduğu hiç aklınıza gelmesin.
^^ :!!&%&!

iyide arkadaşlar hep aynı carlar dc yıyıyor ana kasma carım duruyor 1 lvllık carım duruyor ötekı carlar devamlı dc yıyıyor bu kadar tesadufe ben ınanmıyorum sbot blokluyor her gun 2 carım sabıt duruyor ötekıler atılıyor oyundan yok boyle bırsey sız genede sbotuda dusunun derım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
6 char kasıyorum hiç dc sorunu görmedim nadir server res atarsa dc oluyorlar...

bendede sadece bitane 92lv xbow char dc yiyiyor . 1 Saat ugraşıyorum sokmak için 30dk sonra dc yiyiyor arkadaşın problemi gibi . Premiumlu charlarda birşey yok. Plvl yaptığım charda birşey yok. Plvl i yapan char dc yiyiyor :)

AYnenn bendede öyle.1 charım sabit hiç dc olmuyor.Diğer 2 si yarım saat geçmeden dc oluyor.
Bence sbotta sorun var.Bot Serverları yetersiz falan geliyordur.Bilerekte dc verdiriyor olabilirler.

_CLaSiC_ demiş ki:
Öglen 12.00 da bota bırakıyorum 12.30 da evden cıkıom eve geldim dc yeme süresi 12.35 xD harbiden bunedir
Cuma 10da evden çıkmadan önce start training tuşuna basıyorum ve valizimi elime alıp doğru yola koyulurum.Pazar günü saat 6da evde oluyorum ve bir görüyorumki start training tuşuna basmamın ardından 11 saniye sonra char DC yemiş. :sfff:

Charda pre var.

ironEyE demiş ki:
_CLaSiC_ demiş ki:
Öglen 12.00 da bota bırakıyorum 12.30 da evden cıkıom eve geldim dc yeme süresi 12.35 xD harbiden bunedir
Cuma 10da evden çıkmadan önce start training tuşuna basıyorum ve valizimi elime alıp doğru yola koyulurum.Pazar günü saat 6da evde oluyorum ve bir görüyorumki start training tuşuna basmamın ardından 11 saniye sonra char DC yemiş. :sfff:

Charda pre var.
Yazık gerçekten bugün günlerden pztesi 9.48 de oyuna girdim 12.30 da evden cıktım eve şuan geldim charın dc yeme süresi 12.55 piff

Yukarı Alt