Merhabalar Acaba Benim neden banlandigimi soyler misiniz Banimi acmanizi veya baska bisi istemiyor sadece nedenini merak ettim hani hatali bisi mi yaptim acaba??

ProMaster

Takımı
Galatasaray
açıklama yapmak zorunda değiliz.1 hafta uzaklaştırıldın.bu üyeliğin ile forumun tadını çıkart.

Nina Ricci demiş ki:
açıklama yapmak zorunda değiliz.1 hafta uzaklaştırıldın.bu üyeliğin ile forumun tadını çıkart.
Aciklamak zorunda degilsiniz tabiki ama hatamizi ogrenelim ki bi daha tekrarlamayalim degil mi?? :roll:

mertix57 demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
Aciklamak zorunda degilsiniz tabiki ama hatamizi ogrenelim ki bi daha tekrarlamayalim degil mi?? :roll:
hiç uğraşma bnce boşa dil dökersinn

Nina Ricci demiş ki:
Merak etme pm attım adminlere ilgileneceğiz diye mesaj geldi sen yok yere banla banla herkesi egoların tatmin olsun yeter ki.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
promaster - cartmann - angelsss üyelikleri açılmıştır 8)

Pro

rank8
extraloob demiş ki:
promaster - cartmann - angelsss üyelikleri açılmıştır 8)
Tesekur ederim abi , Ustelemek gibi oluyor ama halen neden banlandigimi anlamis degilim Hani hatamiz olduysa hatamizi duzeltmesini biliriz ama iste...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ninanın zoruna giden espri yapmışsınız o da 1 hafta banlamış olabilir banlayabilir ama bizim banlama kurallarımız var onu bir anlık unutmuş.

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
ninanın zoruna giden espri yapmışsınız o da 1 hafta banlamış olabilir banlayabilir ama bizim banlama kurallarımız var onu bir anlık unutmuş.
Bir abi bir baba edalarında bu adamı bu yüzden seviyorum ''sezarın hakkı sezara'' . :kalp:

Takımı
Galatasaray
Pro'ya güzelce açıkladım neyin ne olduğunu oda olgunlukla karşılayacaktır diye düşünüyorum :muck: :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LegendMaster demiş ki:
extraloob demiş ki:
Bir abi bir baba edalarında bu adamı bu yüzden seviyorum ''sezarın hakkı sezara'' . :kalp:

bol spor insanı böyle cool yapıyor kuzum kimseyi üzmeyi sevmiyorsun hep gülmeye güldürmeye çalışıyorsun makara:

Ps : ama çok karizmayım değil mi sezardı hakkı diyordun yaaa ihihihii :P

Pro

rank8
LegendMaster demiş ki:
ProMaster demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
Pro'ya güzelce açıkladım neyin ne olduğunu oda olgunlukla karşılayacaktır diye düşünüyorum :muck: :kalp:
Pm'le anlattin bro. :kalp: :muck:
Konuyla alakasız olucak ama sen CA mı oynuyorsun yazılarında türkce kelimelerde ingilizce karakter kullanıyorsunda hep. :detective:
Format atmadan once oynuyordum ama su aralar bilgisayarda cozemedigim bi problem var ondan pek bisi oynayamiyorum

@Exl
Baba Spor candir cigerdir, mesela ben bak spor'u biraktim(Basket) surekli icimde bir sıkıntı surekli bir daralma + Sinir...

Yukarı Alt