Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Merhabalar ben yaklaşık 2007 den bu yana extraloob üyeyim silkroad'a ilk başladığım günden bu yana extraloob düzenli olarak girerim.
Söylemek istediğim şu neden banlandım.Not bana forum kurallarını oku demeyin.Çünkü o kadar yıllar forumlarda dolaşırım ilk banlandığım forum burası oluyor.

Türkiyedeki forumların hatta dünyadaki forumların hepsinin konu açma kuralı şöyledir.

Konu içeriği
kaynak

bende aynen bu şekilde yaptım en altta kaynak berlittim ama banlandım bunun forum kurallarına aykırı hiç bir unsuru yokturdu.

üyelik adım :skoparak

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Belirttiğiniz kaynağın kendi siteniz olduğuna karar getirdim bu yüzden reklam yapmaktan süresiz yasakladım.Bu kararı vermemde ki sebep ise sürekli o sitedeki konuları kopyalıyor oluşunuz.

Evet site benm lakin şöyle bir konu var kaynak eklemek reklama girmez
konu içeriğini girmeseydim yani
"konu başlığı"
<direk link>
olarak ekleseydim reklama girerdi
"konu başlığı"
<içerik>
kaynak
içeriği eklediğim için reklam olarak algılanmamsı gerekli sadece linkin en altında belirtim. bunda kaynak olarak belirtim ki reklama girmesin.
Bu arada hocam hatırlarsınız Caspianda olması gereklyidi birlikteydik Jump adlı karakteri hatırlarsınız

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
skoparak1 demiş ki:
Evet site benm lakin şöyle bir konu var kaynak eklemek reklama girmez
konu içeriğini girmeseydim yani
"konu başlığı"
<direk link>
olarak ekleseydim reklama girerdi
"konu başlığı"
<içerik>
kaynak
içeriği eklediğim için reklam olarak algılanmamsı gerekli sadece linkin en altında belirtim. bunda kaynak olarak belirtim ki reklama girmesin.
Bu arada hocam hatırlarsınız Caspianda olması gereklyidi birlikteydik Jump adlı karakteri hatırlarsınız
Reklamın stili olmaz , sizin bu dediğinize bakarak her rakip forumun gelip buraya bu şekilde reklam yapmasına izin vermemiz gerekir.

Silkroad'ı en son 2007 gibi oynadım sanırım , onlarda persia ve olympus sunucularıydı.Karakterlerin ismini de kimsenin bildiğini zannetmiyorum.Yani konuştuğunuz kişinin benimle bir alakası yok.

Banınızı kaldırabilirim lakin bu şekilde konu açmaya devam edemezsiniz.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Girip Turkiye'deki baska silkroad sitesine kaynak: extraloob.com yaz bak bakalim o hesap kac saniye dayaniyor o sitede. Konudan habersizim yorumlari okuyup burada gorusumu belirttim

@kemalist ban kaldırılsın madem 2007 den bu yana üyeyiz üye olarak kalalım :)
"Reklamın stili olmaz" kelimesinden yola çıkarak anlatım yapmayacağım genel alıntı veya haber makaleleri alındığında benim açtığım konu şeklinde belirtilir.bu konunu uzamasının artık anlamı yok :)
Ayrıca yönetim değişti veya site satıldı galiba çünkü ben en son girdiğim zamanlarda extraloob vardı.Ayrıca kemalist ile caspianda çok oynadık birlikte "Karakterlerin ismini de kimsenin bildiğini zannetmiyorum" çünkü daha doğrusu önceki "kemalist"diye belirteyim caspianda çok yardım ettik daha sonra ben maya sunucusuna geçtim galiba üyelikler değişti sonradan add adında bir site kurdu tabi bu kısaltılmışı "reklam"a girer diye eklemiyorum.

@Wax Whine pekala bende görüşümü belirteyim bu şu ana dek bir çok kalemde makale yazdım gerek hürliste ve yazarkafede sitelerim var.şunu belirteyim eklediğin içerik eğer faydalı ise hiç bir forumdan atılmazsında banlanmazsın da :)
Sadece makale vardır doyuruculuğu vardır okunma kitlesi vardır :)
saygılar iyi forumlar diliyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ne çok şey yapmışım ben :)

Site satıldı ama üyeliklerde ki kişiler değiştirilmedi.Sadece bazı üyelikler kapatıldı.2007'den beri bu üyeliği ve bu kullanıcı adını ben kullanıyorum yani.Site kurmadım veya caspian'da oynamaya başlamadım.

Neyse, sonuç olarak konu çözülmüştür , kullanıcı yasağı kaldırılmıştır.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt