ufak bir örnek bu oyundaki türklerle ilgili sürekli taxi yaparım maksat insanlar kasılsın benimde vaktim geçsin diye.yabancı türk ayrımı yapmadan alırdım ilk seferlerde hiçbir yabancının item düştüğünde peşine gittiğini şahsen ben görmedim..ama ne zaman taxide bir türk olsa ve item 50 klık bile olsa peşinden gider.işte fark bu adamlar emek harcamayı biliyor bizim türkler ise sürekli çakallık yapıcam diye uğraşıyor..

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
okancım ne diyim ki bilir misin hani bizim burçta xFactor bunu öldürünce ne demişti :D Fuck me hatırlarsın kesin..

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
HeLL_SpY demiş ki:
bu dediğin doğru ama adam ya afk dir alamayn adam yada ölme tehlikesinden gitmiyodur
yada item yerine exp kasılmayı istiyor ve itemi takmıyor kafasına alan alsın diyor :wink1:

_Darkness_ demiş ki:
dark.tr demiş ki:
Walla artık oyunda türkleri bnde sevmiyorum nedenlerim :

Her oyunda Turk oyununun stratejisini bilmeden Oyun dikkatini çektii için başlar ve..
sonra oyunu bilmeden başkalarına bakar bakar 90 -80 - 70 lvl gorur özenir sonrada .. aklına gelenler dilenmek çalmak vs... sonra adamı dolandıramayınca yada adam para wermeyince kufur eder (turk turke bile edio .. ) o kadar vahim . sonra mesela bi tanıdık war mahalleden .. adam butun geçimini turk ve yabancı dolandırarak geçirio :d bn sinir oluom .. adamın çaldıı şeyleri soyliim.. 29 level kendsi şu an 1 hafta once başladı (24+6 sos blade çaldı 21 lvl kopek sonra elixir weapon dolandırması 15 tae filan siz hesap edin :D ) neyse bnden bu kadar Sroda YAbancıya guvendiim kadar Turke guvenmem ayrıca .. onlarda bizden öğrenio dolandırmayı :D geçen yabancı dolandırdı beni dioki :D Turkish Tactics euheuh bunu gorunce iice koptum daha ne diebilirimki :D
Yanlış yazdın Tactic değil Tastic

yani dioki Türk taktiği :D tastic değil yani tactics ...

Yukarı Alt