Arkadaşlar Oyunu 2 Aydır Oynamıyordum.Bugun Download Ettim Girmeye Çalışıyorum Bir Türlü Olmuyo Su Alttaki Ekran Sabahtan Akşama Kadar Böyle Duruyo Servlere Res Atılıyo Bombos Gene Giremiyorum Ondan Sonrda da Doluyo Zaten Neden Böyle Oluyo Yardımcı Olursanız Sevinirim

Brooklyn

Buralıyım
O sistem farklı artık. Connect butonuna tıkladıgında seni oyuna girecekler listesine yazıyor sadece. Kim bilir senden önce kaç kişi daha connect butonuna bastı , onlar girinceye kadar sen beklemede kalıyorsun. Sana sıra gelinceye kadar zaten serverler full :nod: :dance: Pre şart :nod:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
eHia demiş ki:
O sistem farklı artık. Connect butonuna tıkladıgında seni oyuna girecekler listesine yazıyor sadece. Kim bilir senden önce kaç kişi daha connect butonuna bastı , onlar girinceye kadar sen beklemede kalıyorsun. Sana sıra gelinceye kadar zaten serverler full :nod: :dance: Pre şart :nod:
Hacım ben şuan istediğim anda 10 dk içinde girebilirim. :confused1:

Brooklyn

Buralıyım
Fre3sTyLe demiş ki:
eHia demiş ki:
Hacım ben şuan istediğim anda 10 dk içinde girebilirim. :confused1:
O da senin şansın olsa gerek , bak arkadaşa :twisted: Yani kesinlikle arkadaşta bir sorun olduğunu düşünmüyorum , gayet normal :roll:

Cataclysm

Tanınıyorum
eHia demiş ki:
Evet Anlıycan Gün Geçtikçe Oyunun İçine Ediyolar
Bu yeniliklerden Dolayı charını satıp oyunu bırakan çok
:cry:

Anladım şimdi ne vardı eskisi gibi oynasaydık alala nese pre şart harbiden 25 m baylıcaz gibi gözkyo :S:S:S:S:S

Brooklyn

Buralıyım
karalahana demiş ki:
Anladım şimdi ne vardı eskisi gibi oynasaydık alala nese pre şart harbiden 25 m baylıcaz gibi gözkyo :S:S:S:S:S
Yapacağın şey belli hemen Char Alım - Satım bölümünde hangi serverde isen oraya charının satılık ilanını hazırlıyorsun ve Silkroad'ı pcnden bir daha yüklememek üzere siliyorsun :twisted: Bu devirde başka çıkar yol bırakmadı Joymax :detective:

bende aynı sorunla karşı karşıyayım sabah okula giderken connect butonuna basıyorum okuldan geliyorum oyuna hala girmemiş okulda toplam 9 saat süreüyor gerçektende pre şart

Yukarı Alt