Beyler neden Donwhang değil de herkes samarkandda pvp yapıyor? Özledim lan

Şİmdi ise samarkandda pvp bile zevk vermiyor ama dw önünde yapınca veya jangan önünde insanın anıları geliyor aklına,,, siz de deneyin daha güzel gelecek :thumbsup:

en azından ilk charlarınız aklınıza gelecek... str int verip tüm skillere verdiğniiz o mazlumlar sadnessla1

samara hayır dw ye evet!

aynen aynen hey gidi eski çarlarımız ilk çarım komediydi yaw:D bende sevmiyorum semerkandı :D

Exezoris demiş ki:
Beyler neden Donwhang değil de herkes samarkandda pvp yapıyor? Özledim lan

Şİmdi ise samarkandda pvp bile zevk vermiyor ama dw önünde yapınca veya jangan önünde insanın anıları geliyor aklına,,, siz de deneyin daha güzel gelecek :thumbsup:

en azından ilk charlarınız aklınıza gelecek... str int verip tüm skillere verdiğniiz o mazlumlar sadnessla1

samara hayır dw ye evet!

samarkand artık alıskanlık gıbı bısı olmus bizde :P

Sanırım bırılerının samarda ezıklıklerı keserken senın de gelıp ezklerı kesenı kesmen ve oradakılerın gozunde bırnevı kurtarıcı olman insana bı ozguven verıyor o yuzden olabılır dıye dusunuyorum 8O

PS:Dw yı sadece Hunter/Thief Kapısması ıcın kullanıyoruz suan. O bile Zevkli Geliyor. Dw de Kapısmanın Zevki Başka :thumbsup:

samarın olmasının sebebi onglardır ong farm yapanlardan dolayı bi etki tepki oluyor bence benim görüşüm bu siz ne düşünürsünüz bilmem :D

Yukarı Alt