1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Neden D.C.!

1. eL`dode

eL`dode Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Belki Kimse Bilmiyor Ama Belki Bilenler Vardır ve Paylaşırlar.Neden D.C. veriyor ve çözüm varmı??

2. BangBros

BangBros Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    No çözüm :)

3. Arnildcivardagezer

Arnildcivardagezer Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden: sen Türkiyeden çin serverına baglanıyosun ki pek sağlam olmayan bi server aradaki mesafe cok fazla server a nekadar yakın mesafeden baglanırsan okadar az lag okadar az dc yersin peki diğer ülkeler neden bizim kadar dc almıyo bağlantıları iyi Türk telekom bu sıralar bağlantıları iyileştirmek icin ugraşıyor ya fiyatları ucuzlatıcaklar ya da bağlantı hızlarını artırıcaklar bekliyoruz. şuan 4gb lık bağlantın varsa sen kendini şanslı hissetmelisin 1gb lık bağlantıdan cok daha fazla oyunda kalabiliyolar :wink1:
    çözüm: GM lerin artık oyuna bi el atması gerekir. ben ne yapabilirim diyorsan pek fazla yapabilecein bişi yok bilgisayarın kasıyorsa ozlleikleri yeterli deilse oyun grafiklerini low a düşür çözünürlüğüde 800X600 yap ama pek fazla bir etkisi olmiycaktır

4. Trigonometry

Trigonometry Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben böle işin ya ıp ve port la daha güzeldi en azından dc yemioduk ya :( :( :(

5. ferosero_

ferosero_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arnilin dedigi gibi sen çine burdan bilmem kaç bin km hızla baglanıyosun vede ttnet bunu kaldıramıyo ve bazılarıda ttnete suç atıyo ttnette suç yok sadece dünyanın en yavaş netlerin den biridir bu ttnet ancak akşamları yada geceleri dc yeme riskin azalıyo işte neden bu

6. CuNDeRs

CuNDeRs Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    paso dcccc cözümüde daha cikmadi :?!!! :|

7. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programmer , Web Designer
    evet full dc verio gerçi bi ara düzeldi ama şimdi yine dc verio yakında büyük servera geçilcek ozaman lag dc kalkacak diolar inş düzelir 20.000$ yapmaları lazımmış 18.000$ felan dı 20 oldumu tamamadır europan gelecek ve büyük servera geçilcek ve 2 sene boyunca no lag no dc inş!!!

8. Dodocan

Dodocan Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnş

9. BangBros

BangBros Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dedim ya ya 20$ tamamlancak yada ...

10. CuNDeRs

CuNDeRs Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    inşallah ?!!!!!!!

11. os1

os1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    arkadaşım aradaki mesafe diyorsunda eskiden çine dahamı yakındık ? az dc yiyorduk yani

12. Arnildcivardagezer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söylüyorsun ama atladığın bir nokta var eskden oyundaki kullanıcısı sayısı daha azdı server daha sağlamdı önceki mesajımda da belirttiğim gibi şuan sevrver eskisi gibi değil kaldırmıyor buda bizim oyunda klma süremizi etkiliyor çinden bağlananların bizim kadar dc yememesinin sebebi mesafe onu açıklamay çalıştım

13. os1

os1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    hmm ok ?!!!!!!!

14. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Bu Metinin Yarısı Doğru Yarısı Sallama :D

Diğer Ülkeler Cümlesinden Çözüm Yerine Kadar Sallama :santa:

Çünkü 4 Gb Adslim Var 4x Shdsl Kullanıyorum Oyuna Girmemle Dc Yemem Bir Oluyor .

Ayrıca Diğer Ülkelerde Dc Yiyor Bunu Söyleyende Yui Bağlantıda Kopukluk Var Sağlanamıyor SocksCap Ve Easy2game Bunu Yapabiliyordu ?!!!!!!.. Ben Hala SocksCaple Giriyorum :wink1: 1-1.5 Saat Kalıp Dc Yiyorum Ama Yinede 1 Dakika Oynamaktan İyidir :?!!!

15. Arnildcivardagezer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. senin gibi bir insandan sallama gibi laflar duymak beni üzdü
    2. Salmla değil birşeye dayanarak söylemiyorum düşüncelerimi ifade ediyorum olabileceklerden bahsediyorum ozaman herkesin düşüncesi sana göre sallamadır.
    3. Bağlantın 4 gb olabilir diğer ülkelerde onun kat kat fazlasını kullanıyorlar yazdıklarımda kimse dc yemiyor dememişim bak dikkatini çekerim
    4. sockscap le giriyorsun ben vip e2g kullanıyorum oyunda 1 dakika bile kalamıyorum senin kullandığın socks5 iplerinden daha sağlam bir ip ile dc yiyorum onunla alakasıda yok
    5. sallama dediğin kısıma gelince çin den bağlananların oyunda daha fazla durmadıklarını iddia ediyorsan garip bi düşünce içindesin ocean la bir konuş derim yui diyorsun o adam hiç bir *** anlamıyor.

sonuç olarak herkesin düşüncesine saygılı olmak gerek burda sende bende insanlara yardım etmek için çabalıyoruz ki senin gibi bir mod dan bu konu hakkında daha büyük bir titizlik beklerim
    saygılar

16. 1sad3

1sad3 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler Birazdan Açılarbilir Easy2Game ile denedim Work ok verio ama star yok :lol:

17. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    1Sallama Argo Bir Kelime Olmasına Rağmen Ağır Bir Kelime Değildir Sallama Bilgin Olmadığı Bir Konuda Tahmin Yürütme Anlamına Geliyor...

2 -) Herkezin Düşüncesi Sallama Değildir Düşünce Kesin Olmayan Bir Şeydir Kesin Olmadığıda Belirtilir Nasıl Belirtilir "Bence" Dersin Mesala ?

3 - )4 Gb Olsa Biraz Daha Rahatlarsın Demişsin Oyuna Girdiğim Gibi Dc Yiyorum Her Hangi Bir Rahatlama Yok , Ayrıca 4 Gb Olan Bir Sürü Arkadaşlarım Var Ve Yine Dc Yiyorlar.

4 SocksCaple Çok Alakası Var Bağlantıyı Sağlayan O Zaten e2g İle Girmeyi Deneyince Bende Hiç Girmiyor Bile...

5 Yui Çinde Yaşamıyor Çindeki Oyuncuların Dc Yemediğini Bende Söylüyorum Sana Katıldığım Nokta Orasıydı Zaten . Lakin İnternet Bağlantısının Yüksek Olmasıyla Dc Yemenin Hiç Bir Alakası Yok ...

18. 1sad3

1sad3 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Şimdide Oyun Kapalı Ne Zaman Açılcak Bilen Varsa Yazsın lütfen :mrgreen:

19. Arnildcivardagezer

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benm de tanıdıgım 4 gb bağlantılı insanlar daha az dc yiyor demekki o bi criter deilmiş senden aldığım bu bilgiye dayanarak ya da şöyle ima edelim sandığımız kadar büyük bi kriter deilmiş oyunda kalmak açısından. Demekki asıl mesele mesafede

Socakscap network çağrılarını durdurup socks serverlarına yönlendiren bir program easy2game ise reserved olan ipler üzerinden direk server a bağlanmayı sağlayan bi program ve sadece oyun amaçlı.

easy2game ile giremediğimiz gerçeği dışında sockscap i daha deneyim goremedim nekadar çalışıyor bilemiyorum ama eğerki sockscap ile cidden senin sölediğin gibi oyunda kalıyorsa server da senin benim dışarıdan bakarak anlayamayacağımız, tahim yürütemeyeceğimiz bir arıza vardır demektir.

yui nin çinde yaşadığını kim söyledi :?
    neyse uzatmaya gerek yok yeterince uzadı zaten argo tabirler yerine karşımızdakini tanımadığımızıda göz önünde bulundurarak normal tabirler kullanırsak sevinirim.

20. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

Bu Sözüme Karşılık

Bunu Söylemen . Yuiyle Çin Hakkında Bağlantı Kurdun :roll: Veya Kurmadın =)
    Amacım Seni Kırmak Veya Hakaret Etmek Değildi . Bence Çok Masum Bir Argo ?!!!!!!.. Yinede Alındıysan Özür Dilerim :o