Lütfen Resimleri editler tekrar koyarmısın?

Resimlerde reklam var,ya onları editle koy yada konun kilitlenip çöpe atılıcak.

CaN_KsK demiş ki:
Gm asla özelden yazı yazmaz.Yazsa bile rengi pembe olucaktır.
Gm nasıl özelden yazı yazmaz . Pasificde ben globalden reklam yaptıgım için GM uyarmıştı beni . O ara exl biri ile atışıyordum ^^

239120391203921 Kere Söyledik Bunlar Gerçek GM degil Nicklerinde GM_ oldugu için İsrobot GM olarak algılıyor Kesinlikle Değiller :!:

Spiral demiş ki:
Lütfen Resimleri editler tekrar koyarmısın?

Resimlerde reklam var,ya onları editle koy yada konun kilitlenip çöpe atılıcak.

Dostum bu gün akşam eve gittiğimde resimleri ayarlarım...Saygılar...

NeCroMaNN demiş ki:
Eğer bunormal char adıysa neden rev6 da gözükmüyor.Benim bildiğim normal charlar gözüküyor,gm'ler gözükmüyor yoksa yanılıyormuyum..??
Ya kardeşim 90 Lvl i gözün kapalımı kastın???? Official GM die bi arat google da. GM_Fonky baya bi eskiden alınmış NORMAL bi char :!:

_EvilAngel_ demiş ki:
NeCroMaNN demiş ki:
Eğer bunormal char adıysa neden rev6 da gözükmüyor.Benim bildiğim normal charlar gözüküyor,gm'ler gözükmüyor yoksa yanılıyormuyum..??
Ya kardeşim 90 Lvl i gözün kapalımı kastın???? Official GM die bi arat google da. GM_Fonky baya bi eskiden alınmış NORMAL bi char :!:
Ben baktım bulamadım sen bi zahmet bulda resmi veya oan ait bilgileri bulda bura koyda sayende öğrenmiş oluruz,ne olur lütfen bul...

kısaca olayları açıklayayım
Botun alarm vermesinin sebebi:
silkroadda [,],(,),=,} gibi karakterler geçersiz olduğu için bot GM yazılı bi kişi görürse alarm verir
Rev6 da gözükmemesi:
Rev6 silkroadda olan tüm charları göstermez... charı açtıktan 1 ay sonra rev6 dan charı görebilirsin
ayrıca gerçek GM ler rev6 da gözükmez
Ve ayrıca GM ler o adamın konuştuğu gibi konuşmazlar

Yukarı Alt