Darwell

Tanınıyorum
Evet jiggy benim . Cidden çok güzeldi yav yazın yeni server açılırsa aynı tayfa gene inletecez yanlız tek şart var biliyorsunuz AFK Adamla olmaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzz :D:D

darwell demiş ki:
Evet jiggy benim . Cidden çok güzeldi yav yazın yeni server açılırsa aynı tayfa gene inletecez yanlız tek şart var biliyorsunuz AFK Adamla olmaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzz :D:D
Sen beni tanımazsın heralde :) Avalonu kurucusu :D .. Gaara :D

aa serveri sanırım :D bide serverin adınıda yazarsaniz daha aciklayici olur bu arada Çaan serverinde guilde beklerim dicem full :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Calimero demiş ki:
Prada demiş ki:
Onlar anlayacak diye de Rusca guild ismi koymayacağım kapişşşşş ^_~
Peki niye onlar anlamıyor, bir şey ifade etmiyor diye 1453'ü kötüledin?
NWO exl'in guildidir ve madem orada da NWO kurulacak, neden farklı bir isim altında toplanılsın ? N, W ve O harflerini kabul etmediği için Ñ, ê ve â harfleri kullanılmış. Bunda anlaşılmayan ne var ?

Wax Whine demiş ki:
Calimero demiş ki:
Prada demiş ki:
Onlar anlayacak diye de Rusca guild ismi koymayacağım kapişşşşş ^_~
Peki niye onlar anlamıyor, bir şey ifade etmiyor diye 1453'ü kötüledin?
NWO exl'in guildidir ve madem orada da NWO kurulacak, neden farklı bir isim altında toplanılsın ? N, W ve O harflerini kabul etmediği için Ñ, ê ve â harfleri kullanılmış. Bunda anlaşılmayan ne var ?
Bundan daha da önemli olmalı ki 1453'te İSTANBUL'dur o zaman? :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Sen anlamak istemiyosun ki.. Ne demişim orda ? NoWayOut extraloob'un guildidir ve madem extraloob orada başlıyor kendi guildimizi kuralım. size silah zoruyla o guildi kapatın buraya gelin diyen mi oldu ?

Wax Whine demiş ki:
Sen anlamak istemiyosun ki.. Ne demişim orda ? NoWayOut extraloob'un guildidir ve madem extraloob orada başlıyor kendi guildimizi kuralım. size silah zoruyla o guildi kapatın buraya gelin diyen mi oldu ?
Benim o guildde olduğum falan yok, o guild'i bile bilmem sadece tutarsız konuşuluyor.

Yukarı Alt