Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

G.Saray'da Milli futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun Hollanda kampında bir gurbetçi taraftar ile yaşadığı arbede ve sarı kırmızılı taraftara ayakkabı fırlatmasının yankıları sürüyor.

Yeni Şafak gazetesinin, 06.07.2009 tarihli haberine göre;

G.Saray Başkanı Adnan Polat'ın, dün Sabri'yi aradığı ve “Ne zaman adam olacaksın” diyerek azarladığı öğrenildi. Önceki gün bir taraftarın fotoğraf çektirmek istemesi üzerine oralı olmayan ve bu davranışı üzerine taraftarın hakaretine maruz kalan Sabri, kramponunu taraftarın kafasına fırlatmıştı. Bu olay başkan Polat'ın keyfini kaçırdı ve dün sabah Sabri'yi telefonla aradı. Başkan Polat'ın “Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum. Bazen nerede olduğunu unutuyorsun. Tekrar ben hatırlatayım istersen, G.Saray'dasın. Artık bu tip olayları istemiyorum. Sana defalarca şans verdik ve kredilerini her seferinde tükettin. Bir şansın daha olmayacak” diyerek bir hayli kızdığı belirtildi. Tecrübeli futbolcunun ise, “Özür dilerim başkanım, karşı taraf ailemi de içine alan sözler sarfedince dayanamadım” diyerek özür dilediği ifade edildi.

Kardan adam olur bundan olmaz,bildim bileli hep agrasif ve cazgır futboluda bir o kadar öyle topu alır deli gibi koşar ve taraftarlara topu hediye eder.

En sonki Tobol maçında gördüğüm üzere Sabri bizim takım için bi oyun değil çok basit hatalar yapıyo belki Galatasaray'a ruhunu adamış bi insan ama artık Galatasaray'a ruh yetmiyo avrupada bi başarı istiyosak böyle amatörce futbol oynayan kişilere ya kapıyı göstermek yada eğitmek gerekir.İnş. rijkaard bunu başarır

MoonLife demiş ki:
ben rijkaard ın yerinde olsam sabriyi süresiz kadro dısı bırakırdım
O kadarda değil Sabrinin alternetif oyuncu olması lazım gerektiği zaman oyuna dahil edilmesi lazım.İlk 11 oyuncusu değil bnm gözümde basit hatalar yapıyor.Bu agresif davranışları karşısında Gs yönetiminin çok şans verdiği malum.İnşallah zamanla kendini düzeltir ve Gs'a yakışan futbolu ile gündemde olur :wink1:

Yukarı Alt