500 Silk geldi Daha Öncedende Silk Vardı Yokken Bunu Alırım Şunu Alırım Diyordum . Pre Plus Alınacaktı o Kesindi Şimdi Silk Arttı Ne Yapsam Bilemedım. :think: Bu Silk İle Bana Öneri Verin Neler Yapılabilir. [ Magic Pop ve Devil Demeyin 2.de Diğer Carlarımda Var + Magic den Cok agzım yandı sin: Öneri Verin Bakem

Bendede yaklaşık 400 silk var güzel öneriler gelirse değerlendirebilirim dewil pet dress plus falan herşey var :lol:

Addicted demiş ki:
Bendede yaklaşık 400 silk var güzel öneriler gelirse değerlendirebilirim dewil pet dress plus falan herşey var :lol:
Sende ben gibi Ne Edecegını Bilmeyenlerdensin :twisted: Yokken Hayal Kurması Daha Güzel :mrgreen:

hanry006 demiş ki:
Addicted demiş ki:
Sende ben gibi Ne Edecegını Bilmeyenlerdensin :twisted: Yokken Hayal Kurması Daha Güzel :mrgreen:
Aynen öyle yokken diyosun pop alırım reverse alırım cart alırım curt alırım :lol: ama olunca kıyamıyosun boşa harcamaya makara:

Lord_Sniper demiş ki:
3tlye daha 20 silk al plus la takıl.

2 Adet plus ım var zaten :oldie: Gold ile 1 Bil e Satın almıstım 1 hafta önce :mrgreen: Silk Gelince 1 Tanede Yedek Aldım :twisted: Artan bu ne yapsem? PS: Petim in Süresi 324 Gün Yanı Clock felan Yatırmamada gerek yok eekd1

1-yanlış görmediysem elindeki blade ve shield +5.Eğer onlarda immortal varsa +6 dene yoksa o silkle immortal al.
2-eğer blade ve shield +6 olmazsa,weapon ve shield elixir ihtiyacın olacak.Silahlar seni uğraştırabilir ve bu da çok paranın gitmesine sebep olur.Gold sıkıntısına girme ihtimaline karşı silk item alıp satabilirsin,hem gold ihtiyacını karşılamış hem de silkin bir kısmını harcamış olursun.
3-eğer talismana ihtiyacın varsa silk itemlerle talismanları takas edebilirsin.(kendi serverımda bunu çok görüyorum)
4-silk itemlerle gold ve silver coin takas edip kendine egy giysiler alabilirsin.
5-blade charın kasılması(her zaman ptde kasılmıyorsan) çok zordur.2 plus seni 110 a götürmeyebilir.Bu durumu göz önüne alarak Lord_Sniper'ın dedigi gibi 20 silk daha yükleyip 3. p plusı alabilirsin.

ps:önerilerimi çoğaltabilirim. whiteangel

Barzo

yeter bu kadar hava ama döverim bak seni makara: banada 10 silke dress çıktı :santa:

TillDoomsDAY demiş ki:
1-yanlış görmediysem elindeki blade ve shield +5.Eğer onlarda immortal varsa +6 dene yoksa o silkle immortal al.
2-eğer blade ve shield +6 olmazsa,weapon ve shield elixir ihtiyacın olacak.Silahlar seni uğraştırabilir ve bu da çok paranın gitmesine sebep olur.Gold sıkıntısına girme ihtimaline karşı silk item alıp satabilirsin,hem gold ihtiyacını karşılamış hem de silkin bir kısmını harcamış olursun.
3-eğer talismana ihtiyacın varsa silk itemlerle talismanları takas edebilirsin.(kendi serverımda bunu çok görüyorum)
4-silk itemlerle gold ve silver coin takas edip kendine egy giysiler alabilirsin.
5-blade charın kasılması(her zaman ptde kasılmıyorsan) çok zordur.2 plus seni 110 a götürmeyebilir.Bu durumu göz önüne alarak Lord_Sniper'ın dedigi gibi 20 silk daha yükleyip 3. p plusı alabilirsin.

ps:önerilerimi çoğaltabilirim. whiteangel

1- Blade [+4 Advsi Hazır ] Sheld Sheld +0 :lol: [adv si hazır] 'side İmmolu Set de İmmo Eksıgı Yok head Harıc Hepsı Nova [Seti Coinle Değisecegım Onemı yok :roll: ]
2-Luckly Dress +Pre Var Her Ihtımale Karsı 2 Bankası Elixir Dolu :mrgreen:
3-Talisman Olayına Girmeyı Dusunmuyorum . Blade e +9 Yapsam Beni İdare Edecektir [Sw de Nova +8 ustu Blade yok ] Girsemde Kadrom Hazır Almaktansa Düşürmeyi Tercıh Ederim.
4-Set için Coın İhtiyacımı Carımdaki Goldla Karsılıyabılecegımı dusunuyorum :think: Olmazsada Borc Alır Gene Düzerim eekd1
5-2 Sabit Ptm war 6 aydır Hiç Dağılmadı Pt im Warıorumda bu pt de 110 ladım bunuda 110 larım cool2: Bi Pt Bozulursa Diğerine Geciririm :wink1:

PS:Önerilerin Mantıklı Daha Varsa Beklıyorum eekd1

Magic pop al stall çarları aç sbot ile sat 40m 1 magic poptan gold yap :)

TillDoomsDAY demiş ki:
lol 1 plus yeter artar güldürme iyice ezme etti blade'i adam :D

Yukarı Alt