1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ne Yapmam İsteniyor?

1. Lupin

Lupin Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gidip Japonları Tek tek .... yapmaktansa mail atmayı denedim ama bi anlam veremedim cvp'a

Hello. this is Silkroad Online.

Dear Valued Customer,

Greetings from Joymax Customer Support Team!

Thank you for emailing Joymax Customer Support. We apologize for the inconvenience that it brought you having your account blocked. We assure you that we'll do our best to help you out with you inquiries.

There are few things needed to be done in order to unblock your account, kindly do these things:

We can only remove the suspension on an account when we receive a direct notification from our payment partners.

1) The chargeback has been resolved and the payment received.

2) The valid card/account holder has cancelled the claim.

In order to remove the suspension on your account, you must first contact the payment partner whose service you used to purchase silk. And you must resolve the initial chargeback. Once the chargeback has been resolved, you can give the partner company your transaction ID and request them to send us the notification to mailto:paypro@silkroadonline.net. Only a direct e-mail notification from our payment partners is considered a proof on your transaction. Once the e-mail has been received, the suspension is removed as soon as it is confirmed.

NOTE:

? Joymax will NEVER ask players about personal & account information, password, and credit card numbers, nor will they ever ask a player for a trade.

? To prevent the loss of accounts, we strongly recommend our users to change password frequently.

For further details and support, please visit our website at http://www.joymax.com/silkroad.

Thank you for your support, have a great day ahead ^_^

Sincerely yours,

Joymax Customer Support Team

2. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    GT 'yi denedin mi?

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Hacım çevirebilecek kadar ingilizcem yok.
    Hemençevir den çevirdim. Pek anlamı yok ama en azından ne hakkında olduğuyla ilgili bir fikrin olur

Merhaba. Bu, internet üzerinde olan Silkroad'dır. Sevilen kimse, müşteriye değer biçti, Joymax müşteri destek takımından selamlar! Joymax müşteri desteğini epostayla göndermek için sana teşekkür ederim. Biz, onun, senin hesabını engellenmiş yapman için sana getirdiği rahatsızlık için özür dileriz. Biz, bizim, senle sana yardımcı olması için bizim en iyimiz sorulara yapacak olduğumuz sana garanti ederiz. Senin hesabını engellemek için yapılmak için ihtiyaç duyulan az şey vardır, iyilikle, bu şeyleri yapar: Biz sadece, bizim, bizim ödeme ortaklarımızdan direkt bir bildiriyi aldığımız zaman bir hesapta asılmayı çıkarabiliriz. 1 ) chargeback, karar verildi, ve ödeme, aldı. 2 ) geçerli kart hesap sahibi, talebi iptal etti. Senin hesabında asılmayı çıkarmak için, sen ilk olarak, hizmetini senin, ipeği satın alır olduğun ödeme ortağıyla temas kurmalısın. Ve sen, ilk chargebacğa karar vermelisin. Chargeback, karar verildiği andan itibaren, sen, ortak şirketine senin işlem idini verebilirsin, ve bize mailtoya bildiriyi yollaması için onlara rica edebilirsin: Paypro @ silkroadonline. Ağ. Sadece bizim ödeme ortaklarımızdan direkt bir e-posta bildirisi, senin işleminde bir kanıt düşünülür. E-posta, alındığı andan itibaren, asılma, çıkarılır, doğrulanınca. Not:? Joymax asla, etrafta oyunculara kişisel sormayacak

4. Lupin

Lupin Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gt ne ya ?

5. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sanırsam sen accountum blocklandı diye adamlara mesaj yazmıssın.adamlar incelemis ve accountunun kapalı oldugunu tespit etmis.charge back yapmıssın onu iptal etmisler ve paranı almıslar.birde kullanılabilir kredi kartı olarak gösterdigin kart (numara vs) onları iptal etmisler.Bu kadar anlayabildim umarım yardımcı olmusumdur :)

6. eLempTRa

eLempTRa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Crisis haklı binevi vede charını açmak için uğraşıyorlarmış fakat chargeback yapmaları biraz zaman alırmış paypalla tekrardan iletişime geçmeni oneriyorlar sonrada bilgilerinin verilen epostaya gonder fakat detaylı bir çeviri için beklemeni oneririm (Ben eve gideyim çeviriyi yapacağım )
    Şayet bekelemessen sorun çıkabilir.

7. Lupin

Lupin Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    parayı ödedim ben kardeşim bu paypal şerefsiz yemin ediyorum bunları mahkemeye vericem allah belalarını versin

8. _MaYBe1DaY_

_MaYBe1DaY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paypal ın ne halt yiyeceği belli olmaz ama biraz bekle sorunun düzelmesse mahkemeye git