1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum (Fiziksel sunucu hk)

1. Pikachu

Pikachu Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Benim oynadığım bir online oyun var, ben bunda goldfarming yapmak istiyorum. Yani kısaca bir bilgisayardan 50 60 tane hesap açmak istiyorum. Elimdeki bilgisayar kaldırmadığı için sunucu kiralamayı düşünüyorum ama fiziksel sunucular bu işi görür mü ? Alırsam hangi siteden almam iyi olur ? Yada bulut sunucularda işimi görürmü ? Aydınlatırsanız sevinirim. Oyun silkroad tarzında

2. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Clientless botu var ise oyunun yapabilirsin ama client ile yapamazsın. Kiralık sunucularda ekran kartı olmaz çünkü.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Fiziksel sunucularda ekran kartı olmaz , bu yüzden istediğin oyunları açmayacaktır.
    GPU sunucular var bu işler için ama pahalılar ;

GPU
    280 euro.
    2 x E5-2620v4
    Burada daha çok çeşit var ama pek mantıklı bir iş değil gibi , bu fiyatlarda.

4. Pikachu

Pikachu Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    clientless botu yok ama clientler küçük küçük kareler şeklinde ufak ufak açılıyorlar çok fazla bi ekran kartı isteyeceğini sanmıyorum. sunucularda ekran kartı üzerinde de ekran kartı yokmu ? varsa o iş görmezmi

bunlar benim limitimi aşıyor, benim bütçem 300 liraya kadar teşekkürler yinede tavsiye için :beer:

5. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Ne kadar az kullansa da olmaz diye tahmin ediyorum. Oyunun adıyla belki bir araştırmak istersin. Ben silkroad açmayı denemiştim açmamıştı.

6. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    i7nin son sürümlerinde cpu ile gpu tümleşik ama sunucularda bunun aktif olduğunu zannetmiyorum , sormak lazım.

Bunun yanı sıra ucuz bir çözüm olarak bir bilgisayar toplanıp dclere gönderilebilir , barındırma olarak 200-250 tl ödersin muhtemelen.
    Hatta biraz daha ileri gidip , bu bilgisayarı alman sitelerin birisinden toplatıp , almanya da ki bir dc'ye gönderirsen barındırma ücretin biraz daha az olur , tabi bilgisayar toplama ücretinde.