Birgün bir sabah uyandınız.Kahvaltınızı yapıp hemen bilgisayarın başına geçtiniz.Oyuna tıkladınız ve server kapalı hatası verdi.Sizde "allah allah" diye düşünüp, "bari tv izliyim" dediniz.Tvnin başına geçtiniz.Rastgele kanal değiştirirken karşınıza bir son dakika haberi geldi.Haberde,"Güney korenin ünlü oyun şirketi joymaxın şirket binası bir terör saldırırsına uğradı ve bina havaya üçtü." dendi.Şaşkınlık içerisinde tvye bakıyorsunuz...

İşte o an ne yapardınız :?:

Oturup ağlardım belki. :mrgreen: Yada hiç üzülmeden kanal değiştirmeye devamda edebilirdim. :D

şeytani bir kahkaha olurdu :P

Galiba o teröristte oyuna saatlerce girmeyi deneyen bir playerdır :roll:

Acıyorum şu silkroad bağımlılarına, silkroad ile ilgili çok hayal kuruyorlar... :)

ironEyE demiş ki:
Birgün bir sabah uyandınız.Kahvaltınızı yapıp hemen bilgisayarın başına geçtiniz.Oyuna tıkladınız ve server kapalı hatası verdi.Sizde "allah allah" diye düşünüp, "bari tv izliyim" dediniz.Tvnin başına geçtiniz.Rastgele kanal değiştirirken karşınıza bir son dakika haberi geldi.Haberde,"Güney korenin ünlü oyun şirketi joymaxın şirket binası bir terör saldırırsına uğradı ve bina havaya üçtü." dendi.Şaşkınlık içerisinde tvye bakıyorsunuz...

İşte o an ne yapardınız :?:

Oturup ağlardım belki. :mrgreen: Yada hiç üzülmeden kanal değiştirmeye devamda edebilirdim. :D
havaya nasıl üçüyor bro ya uçmuş olmasın o. ^^ :P

Gnome demiş ki:
Streetwise demiş ki:
Acıyorum şu silkroad bağımlılarına, silkroad ile ilgili çok hayal kuruyorlar... :)
Oo kadar açincak halde miyiz ? :cry:
O kadar açincak halde değil o kadar acınacak haldesiniz. ^^ :P

Gnome demiş ki:
Streetwise demiş ki:
Oo kadar açincak halde miyiz ? :cry:
O kadar açincak halde değil o kadar acınacak haldesiniz. ^^ :P[/quote]
Bişe olmaz bro ya 2 3 harften :P

Ama yine türkçemizi düzgün kullanmaliyiz değil mi hemen düzeltiyorum.
Ps:Uyardiğin için teşşekkürler.

İnş öyle birşey gerçekten olurda server makinaları yedekler falan herşey gider yakılır.

Yukarı Alt