1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ne Yapacaklarını Şaşırdılar

1. hanry006

hanry006 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgısayar Programcılıgı Üniversite 3
    Silkroad Online ın Son 1 Senedir [Özellikle 110 lwl Legend iyle] Birlikte Online Player Sayısı Azaldı.Silkroad Önlem Olarak Önce GoldBotlara Savaş actı.Sonuc Gene Hüsran Gold botları Kaldırması Cogu oyuncuyu gorunuste sevındırsede serverların mevcut dengesını alt üst etti. dahada fazla oyuncu kaybetmesıne neden oldu. Baktı GoldBotlara Actıgı [Sözde] savas işe yaramadı Private Serverlarda GM lerde Görmeye Başladıgımız Samimiyet i Kurmaya Calıstılar. [Ki Bana Göre En Büyük HATASIDIR!. Biz Eskiden Şehirde GM Gördüğümüzde Resmini Cekebıldıgımızde Kendımızı Garip Bir Şekilde Mutlu Hissederdik. ] Sonuc Yine Hüsran Benim gibi Çoğu player bu olaya sıcak bakmıyor. Baktı Player lara Yagcılık yapmakta Sorunu cozmuyor. Yine Private Serverlardaki Uniqe Event Olaylarını Öne Sürdüler fakat Herkesin Wizard Gibi Saglam damage i olan karakterlere sahıp bu oyunda bu oyunda buda işe yaramadı. En son Carelerı Oyun sistemi içine Tekrar Bizimle Oynayın [Bknz:Event cıda Bir zamanlar Verilen Pet clock , Devil Canlandırma ve Reverse vs] yada GM yi bul gibi sacma sapan event türlerini ortaya sürdüler daral: .Bence Silkroad Online Son derece Yanlış Bir Yol izliyor. Kendını Kurtarmak için Yaptıgı Her harekette Bir adım daha batıyor. Artık Yavas Yavas Ömrünü Tamamlıyor Silkroad Online. Tahminimce 1-1.5 sene İçinde Köklü bir Yenilik Getirmezler ise Piyasadan Kalkma Yoluna Gidecek :cry: .

Kod:
    Bu Görüşler Tamamen Kendi Düşüncelerım Olumlu Yada Olumsuz Görüşlerinizi Bekliyorum.

2. HosenberG

HosenberG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Adamlar oyun içindeki aktiviteyi arttırabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar sen beyenmiyorsun.Şahsen önceden son levele geldiğinde yapıcak hiç bişey bulamazdın artık yapıcak o kadar çok şey varki vakit bulamıyorsun :)

3. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    @1
    haksız beyler ben şu an yeterince memnunum her ay 50 tl verip pre alıp oyuna girecegime wow oynarım.ayriyetten event olmadan oyunun tadı çıkmıyor etkinlikler şart bence oyun böyle gayet güzel

4. ddnet

ddnet Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi chn charları eziklikten kurtarmanın yolunu bulsalar...o zaman pek sorunları kalmaz ve eu geldikten sonra oyunu bırakna binlerce adamda geri döner...

bence tek yapmaları gereken bu...

ya eu olmasın demiyorum ama 97 lwl nukere 90 lwl rouge tek çekmesin be kardeşim..-fb ve herşeyi tam set nukerde-
    yada chnda biraz düzenleme yapılsın..15 snlik buflar -castle sheld ve heuksaldaki mag. defence- 1 dak. olsun snow bitince int chnlar dayansın biraz mesela...euda o akdar cleric skili var... :S wariirora 33k çakıyorum nukeyle adam hp döngüsü ardı-ardına basıo her vuruşumda hiç havaya gitti 33k damage..adam zaten bi bağrıyor tamm yattı nuke... :S yani warriorda aldığğı hasarı telafi edici hertrülü imkan varken - cleric açan her türlü eu charda dahil- chnde hızlı pot basma harici hiç birşey yok...adam ya pottan hızlı vuruyor yada potun karşılayabileceğinden daha fazla damage atıyor... chnde böyle bir durum sözkonusu bile değil...

bu tür degesizliklere çözüm bulsunlar...oyun adama döner...ya oyun silkroad ama kervan çeken yok..bide gelen hunter-tihef legendinde kervancı yokmuş...

ohannes yani...
    oyunda şuna şahid olmadan -yada benzerine- sadece eu charla oynayıp oyunu bildiğini zanneden , ''hahahahahha benm daggerim var senn nukene tek attım ahahahahah'''' diyen bissürü bebe var ya...dahası bunları görmeden oyunu bırakn var arkadaşlar...bırakın oynamayı.. :

http://www.youtube.com/watch?v=C6mr5ipdMA8&playnext=1&list=PLB39FDD92C2F8D3EB

5. hanry006

hanry006 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgısayar Programcılıgı Üniversite 3
    Up daha fazla Görüş.

6. Exezoris

Exezoris Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Biyomedikal, Öğrenci..
    roman yazmaya gerek yok.

silkroad yazın full kışın boş. pre derdi de kalktı...