arkadaslar 4 mart dogumgünümdü biliyorum cok sacma ama bilmem nedendir içimde garip bir his var yeni yasıma girdim diye mi sevinsem yoksa ömrümden koskoca 1 yıl gecti diye üzülsemmi bilemiyorum

Alizee demiş ki:
musmutlu yıllara sevin bence bir yaş daha olgunlaştın perde
seviniyim bencede insallah benim ve bütün extraloob ailesine adına 2008 güzel bir yıl olur

Oy Oy Forumun Yaş Düzeyine Bak Birde Bunları Yönetici Yapıyorlar, Sen Kaç Yaşındaydın Sercan Evil or Very Mad

batuknight demiş ki:
2x2-5 demiş ki:
Oy Oy Forumun Yaş Düzeyine Bak Birde Bunları Yönetici Yapıyorlar, Sen Kaç Yaşındaydın Sercan Evil or Very Mad
hiç kimsenin yaşı seni ilgilendirmez Evil or Very Mad

bu arada mcvip geçmiş olsun(ömründen bir yıl kaybettiğin için üzül bence çocukluk gibisi yok) :mrgreen:

Benim Mesajıma Alıntı Yapma!

Jigsaw

Aileden
Benim de 24 mart ama doğum günlerini önemsemem ve ilgilenmem. Hediye de istemem, hediye de almam. Alacak olan bir sebep beklemez.

ben walla annem ben abim çekirdek aile olarak minik bi pastayla kutlarız sonra annem dizisine babamla ben sro ya devam abimde kafasına göre takılır :lolmuch:

@2x2-5

haddini asma bu forumda cocuğuz diye ezileceğiz diye birsey yok ayrıca ben yönetici falan deilim ve yasım seni ilgilendirmez hem zaten ben ezileceksem yasım kücük die bu forumdan süphe ederim ama emin ol ki senden baska kimse beni kücük görmez bu sitede herkes saygılı,edepli,terbiyeli insanlar onun için biraz daha düzgün konusup yas mevzusunu kapatırsan sevinirim extraokk

McViP demiş ki:
@2x2-5

haddini asma bu forumda cocuğuz diye ezileceğiz diye birsey yok ayrıca ben yönetici falan deilim ve yasım seni ilgilendirmez hem zaten ben ezileceksem yasım kücük die bu forumdan süphe ederim ama emin ol ki senden baska kimse beni kücük görmez bu sitede herkes saygılı,edepli,terbiyeli insanlar onun için biraz daha düzgün konusup yas mevzusunu kapatırsan sevinirim extraokk

Haşa Uzat Elini Öpeyim Abi, Önce Türkçe Konuşmayı Yazmayı Öğren Canım Kardeşim, Yazdıklarınan Hiç Birşey Anlaşılmıyor, Ayrıca Benim Kimseyi Küçük Gördüğüm Yok Sadece Sitedini Yaş Ortalamasının 13 - 17 Olduğunu Belirttim Okadar, Kendini Hemen İfşa Etmene Gerek Yoktu Yani..

2x2-5 demiş ki:
McViP demiş ki:
@2x2-5

Haşa Uzat Elini Öpeyim Abi, Önce Türkçe Konuşmayı Yazmayı Öğren Canım Kardeşim, Yazdıklarınan Hiç Birşey Anlaşılmıyor, Ayrıca Benim Kimseyi Küçük Gördüğüm Yok Sadece Sitedini Yaş Ortalamasının 13 - 17 Olduğunu Belirttim Okadar, Kendini Hemen İfşa Etmene Gerek Yoktu Yani..
sen kaç yaşındasın detective

2x2-5 demiş ki:
akıl yaşda deil başda böle konuşduğuna göre sende 9 yaşındasın galiba Question

nese arkadaslar konuyu kapatalım kullanıcını kontrol paneline baktım benden baya büyük biri büyüklerime saygım sonsuzdur kendisinden özür diliyorum

Yukarı Alt