Journalist

Aileden
socac demiş ki:
arkadaslar 1 aydır laglan bogusuyorum ve 1 gram azalmadı ne olcak bunun sonu ttnet i aradım onlarda bi sorun bulamadı int. i yanlızca ben kullanıyorum oyunda hata var desem cafedede olurdu pri programını ındırdım %1 bile etkisi olmadı yanı naptım ne ettim geçmıyor arkadaslar neyapmam lazım bıktım artık yaw :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

internet kullanan herşeyi kapatıp modem'in ethernet lambası hızlıca yanıp sönüyormu kontrol et :coffee:

Modemden de olma olasılığı vardır ttnetin verdiği modemimi kullanıyorsun

önünde 3 olasılık var cafede oynuosan cafe, evde oynuosan modem, evde oynuosan bulunduğun semte göre...
cafede oynuosan olay belli
evde oynuosan modeme bi bak virüs falan yok diosn, modeme bi reset at yeniden gir ayarlarını kendine gelir büyük iht. düzelmezse modemi at çöpe :mrgreen:
semtten dolayıda bazen yapıyor mesela ben İzmirde yaşıyorum Güzelyalı taraflarında int. pek de iyi sayılmaz hatta bazı yerlerde berbat denilebilecek kadar kötü... taşın sen ordan :mrgreen: hadi kolay gelsn şimdiden :coffee:

ps: bu arada lag pcnin donanımlarıyla ilgili deil :thumbsup:

Modemin ayarlarını kontrol ettir, ayarlarda sorun yoksa modemde sorun olabilir modemini değiştir..

bu arada Wireless mı kullanıyorsun ?

Yukarı Alt