Fener'e hakaret başka şahsa hakaret başka. Hem hakaret değil olumsuz eleştiri onlar. Objektif olamıyorsunuz hiç, ben takım tutmuyorum çevredeki Fenerli galatasaraylı kavgalarında gördüğüm durum bu. Amma değerli takımınız var böyle devam edin fener Galatasaray kurtarır sizi.

İnsan şöyle bir savunma cümlesi kurabilir mi? "Galatasaray parası olmadığı için şike yapamamıştır" özrü kabahatinden büyük.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Ufck rumuzlu uyeden alinti yapildi
Ufck demiş ki:
Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi
mrfluu demiş ki:
Tüm konu boyunca Fenerbahçe'ye hakaret edilince bi şey yok adam ötün deyince mi olay oldu?
İnceledimde birşey yok tek fazla sesi çıkan bu arkadaştı uslüp´una dikkat etmeden .
Konuda defalarca "fenev" kelimesi kullanılması pek önemli bir şey değil sanırım.Bir kulübün başkanının engeli/özrüyle dalga geçilmesi pekte önemli değil.

mrfluu demiş ki:
Ufck demiş ki:
mrfluu demiş ki:
Tüm konu boyunca Fenerbahçe'ye hakaret edilince bi şey yok adam ötün deyince mi olay oldu?
İnceledimde birşey yok tek fazla sesi çıkan bu arkadaştı uslüp´una dikkat etmeden .
Konuda defalarca "fenev" kelimesi kullanılması pek önemli bir şey değil sanırım.Bir kulübün başkanının engeli/özrüyle dalga geçilmesi pekte önemli değil.
6s diyen Legendz miş . bu ney peki ?

mrfluu demiş ki:
Ufck demiş ki:
Ben aksini iddaa etmedim.Ötün yazınca gereği yapılıyosa "fenev" yazılınca da yapılmalı.
Burda kimseye kişisel hakaret etmiyoruz . Eğer işlem yaparsa fenerbahçe spor klübü ben fenev diyorum diye bana gerekli işlemi yapabilir .

Ufck demiş ki:
mrfluu demiş ki:
Ufck demiş ki:
Ben aksini iddaa etmedim.Ötün yazınca gereği yapılıyosa "fenev" yazılınca da yapılmalı.
Burda kimseye kişisel hakaret etmiyoruz . Eğer işlem yaparsa fenerbahçe spor klübü ben fenev diyorum diye bana gerekli işlemi yapabilir .
:thumbsup: alkis:

Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
@Ufck kaptan gene özlü sözlerle döktürmüş.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
eekd1

Fenev 6s 8taş :dance:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Millet akşam eve götüreceği ekmeği düşünüyor sizin tartıştığınız konuya bak yahu bu futbol saçmalığı hiç bitmedi yıllardır adamlar oynuyor, parayı herifler alıp yiyor bizde burda çocuk gibi tartışıyoruz,boşuna dememişler zenginin malı züürdün çenesini yorarmış :lol:

Yukarı Alt