Ben de Mehmet'e katılıyorum. Uzaylı demişsiniz. Sonuçta var olduğu bilinmiyor ve ben kafamda benzetmeler olmadan hayal edebilirim. Gözünü ayağından çıkartırım falan filan. Ben böyle düşünüyorum yani :P

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mirage demiş ki:
Ben de Mehmet'e katılıyorum. Uzaylı demişsiniz. Sonuçta var olduğu bilinmiyor ve ben kafamda benzetmeler olmadan hayal edebilirim. Gözünü ayağından çıkartırım falan filan. Ben böyle düşünüyorum yani :P

neresini çıkartırsan çıkart :mrgreen: ne eklersen ekle hepsi kafanda olan şeyler " A " harfi şeklinde gözde eklesen A harfinin olduğunu biliyorsun sonuçta var olan birşey. Spatula şeklinde uçakta hayal etsen Spatula diye birşey var.

Duvara daha rahat sıva yapmak isteyen ustanın hayal ürünüdür spatula. En basit anlamıyla teknoloji hayal ürünüdür hayal edilir ve gerçekleştirilir.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Tarih hayal edenleri değil gerçekleştirenleri yazar asdhagsjhda Pek alakası yok ama dayanamadım :D

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Duvara daha rahat sıva yapmak isteyen ustanın hayal ürünüdür spatula. En basit anlamıyla teknoloji hayal ürünüdür hayal edilir ve gerçekleştirilir.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
Kare ve Düz bir çizgiden ibaret böyle daha çok şeyler düşünüp yazarsanız hacım ben iyice giricem yani matematik olayına :mrgreen:

tamam yazmıyorum artık herşey hayal ürünüdür var olmayan birşey hayal edilebilir yanılmışım.

yaratmak Allah' a mahsus birşeydir.

konu değişmeden kaçtım...

[tag]Zippy[/tag]

Allah belanı vermiye :mrgreen:

Bu mesaj TanerUNER rumuzlu uyeden alinti yapildi
TanerUNER demiş ki:

yaratmak Allah' a mahsus birşeydir.

Tamam sen kazandın neutral1 :beer:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ]
mobile

Takımı
Besiktas
Bu mesaj TanerUNER rumuzlu uyeden alinti yapildi
TanerUNER demiş ki:
Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mirage demiş ki:

neresini çıkartırsan çıkart :mrgreen: ne eklersen ekle hepsi kafanda olan şeyler " A " harfi şeklinde gözde eklesen A harfinin olduğunu biliyorsun sonuçta var olan birşey. Spatula şeklinde uçakta hayal etsen Spatula diye birşey var.
Aynen öyle

Yukarı Alt