Arkadaşlar ben bow kasmayı düşünüyorum bu çara farm yapıcam. 80 levele kadar kasmayı düşündüm şimdi bu çar normal kasarken 80 levele kadar nekadar sp toplar yani ne kadar toplıycaksa ben okadarını farmdan düşüyüm ona göre farm süresini biraz kısaltmış olurum diye düşündüm çünkü sp farm yapmak çok sıkıcı yer bulunmuyo biyere götürüyorum çarları yarım saat sonra biri geliyo dibimde taxi yapıyo :( o yüzden nekadar kısa sürerse okadar iyi olur. bi çarın 80 levele kadar ne kadar sp toplayabileceğini bilen varsa yazabilirmi? tabi net bilinmez ama oyunu iyi bilenler ortalama ne kadar geleceğini tahmin edebilir.

Ayıptır söylemesi SP FARM uzmanıyım.
80 lvl çin chara 0 gap la kasarken yaklaşık 120-150K sp gelir.

80 LVL Chine char için 3 build açıcaksan ortalama 400K kasman gerekiyor.

400-120 = 280 K bu durumda 300K sp gerekiyor.
çin char bir günde iyi slotta ortalama max 35K sp kasar. ( Tabii ONG slotlarında )

Bu durumda min. 10 günü gözden cıkarman gerekiyor.
Tabii bu rakamlar ORTALAMA değerlerdir.

İyi Forumlar...

benim hesabıma göre pacheon 80 fire 80 light 60 yaptıgımda ve gereksiz gördüğüm bazı skilleri açmadığımda 300k gerekiyo, arkadaşın verdiği sitede sp gap hesapladım 80 levele kadar 0 gapla 130k topluyo bu durumda 170k kassam yetiyo. ama ben acemiyim senin gibi günde 35k kasamıyorum 61 level wizardım var onla günde 20k kasıyorum, yavas kesiyo tabi 24 saat açık durmuyo pc ortalama bi 10 saat açık durur.

Yukarı Alt