1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ne Denebilir ki

1. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    Başsavcılık: N.Ç. istismarın farkındaydı

Yargıtay Başsavcılığı, Mardin’de 28 kişinin cinsel istismarına uğrayan 13 yaşındaki kız çocuğu için yerel mahkemenin “küçük kızın her şeyin farkında olduğu ve sanıkların en alt sınırdan cezalandırılması” talebine destek verdi.

Henüz 13 yaşındayken 28 kişinin cinsel istismarına maruz kalan Mardinli N. Ç'ye yargıtaydan kötü haber geldi.

Aralarında asker ve devlet memurlarının da olduğu 28 sanıklı dava, 7 yılın ardından karar bağlandı.

Ancak Mardin 1. Ağır Ceza Mahkemesi kararı alırken küçük kızın alıkonulmadığına ve her şeyin farkında olduğuna hükmetti.
    Böylece sanıklar en alt sınırdan cezalandırıldı. İyi hal indirimi de uygulanan sanıklar 20 ayla 6 yıl arasında değişen hapis cezası aldı. Küçük kızın avukatları kararı temyize gönderdi.

Fakat dosyayı inceleyen Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, 14. Ceza Dairesi’ne gönderdiği yazıda yerel mahkemenin kararının onanması yönünde fikir bildirdi.

Şimdi gözler, Yargıtay 14. Ceza Dairesi’nin alacağı karar çevrildi.

2. djfko

djfko Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    soyleyecek sey bulamiyorum bu lanet olasi adaletimize.ama sunu bilsinler,obur tarafta en agir hesap adalet gorevlilerinin olacak.

3. S4YKLO

S4YKLO Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşsallah bulurlar cezalarını bu dünyada da

4. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    Benzer haberler çok fazla.Neyin peşindeler bilmiyorum ama kesin olan bişey varsa onlarda farkında ne b?k yediklerinin

5. Polgara

Polgara Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evliliği düşünemiyorken bu ülkede çocuk neyime benim... Bir kez daha anladım ne doğru bir karar verdiğimi...