gece charı partyde bota bıraktım geldiğimde gördüğüm manzara makara: acaba ne demek istiyor anlayan varmı

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Gaia'da mısın ? Öyle ise ViolentArise guildi bizim mahallenin guildidir. ^^

Sercan Abi, Erdem Abi, Adil Abi, Ayhan Abi, Selim Abi vs vs bunların hepsi ile beraber büyüdüm ben tanıyor musun bunları ? :P

Rowdy demiş ki:
Sercan Abi, Erdem Abi, Adil Abi, Ayhan Abi, Selim Abi vs vs bunların hepsi ile beraber büyüdüm ben tanıyor musun bunları ? :P
guildde hiçbirini isim olarak duymadım :confused1: ama salih, soner abi falan çok iyiler :)

BlackMamba24 demiş ki:
Rowdy demiş ki:
guildde hiçbirini isim olarak duymadım :confused1: ama salih, soner abi falan çok iyiler :)
Obaaa. Glavye61, Bow61 vs vs o guildin yarısı aynı mahalledendir. (: Master en son bıraktığımda Sercan Abi idi. İnternet Cafe var bunlarda 7-24 anlayacağın. :lol:

Barzo

ispanyolca, ingilizce, almanca ve hafiften bi türkçe, Filipince, Rusça karışımından doğan bir dil yapmış arkadaş, kendisine saygı duymak lazım 1 dil 1 insansa bu adam 6-7 dili bir araya getirip kendi kendine bir ordu kurmuş makara:

Yukarı Alt