sende haklı olabilrsin ama ben oyunda hiç eliyle kasıpda 80 olan birini görmedim ve tanımıorum Mad :mrgreen:

mertcan3457 demiş ki:
sende haklı olabilrsin ama ben oyunda hiç eliyle kasıpda 80 olan birini görmedim ve tanımıorum Mad :mrgreen:
oda sonucta botla kasmıs sayılıyo bence cünkü farmı yapmak hiçte kolay deil BENCE :?!!! :mrgreen:

Botla kastım 80 lvl charım var. Bi mahsuru mu vardı? Cool

Sen şimdi evde mutfak robotu,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,mixer,saç kurutma makinesi vs de kullanmayın dersin.Ne de olsa kendi işimizi kendimiz yapmalıyız senin felsefene göre... :mrgreen:

işte Senin gibi botla kasıpta benim söylediklerim Zoruna giden Salakları görmek için açtım bu konuyu pehh...
***AkaN_TurkeR*** demiş ki:
Bot almıosan bizim sorunumuz ? HİÇTE HAKLI DEĞİLSİN... Bu dediğin no life salaklıktan baska bişi değil... Pehh...

A.T.P demiş ki:

Sen şimdi evde mutfak robotu,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,mixer,saç kurutma makinesi vs de kullanmayın dersin.Ne de olsa kendi işimizi kendimiz yapmalıyız senin felsefene göre... :mrgreen:
Haklısın Adem Abi :mrgreen: :mrgreen: Botsuz 80 olan tanımıyorum varsa da 1 yılda kasmıştır 80 :?!!! :?!!!

40 lvlden sonra beles botla kasdım yınede olsa yıne kasarım O srfsz bazı kısılıkler ılk charımı soyarken alınterı falan dusunmuyolar bu saatten sonra alınterı falanda dusunecek dıılım mıllet artık botlarla charları kasıyo sonra satıp para kazanıyor ben hala premıumsuzum ve ılk char actıımda tıcket yoktu....Alınterı falan dusunen yok Bu joymaxda GTleri ustune oturup para kazanan cınslerden..

anlasılan arkadasın 80 lvl carı olmamıs :lol: okadar cok bılıyosan sen elınle kasda gorelım hahaha
napalım bızımde ful botla kasılmıs 2 adet olmak uzere 80 lvl carımız var tuhya :lolmuch: :lolmuch: kader utansın :lolmuch: :lolmuch:

cafe sahibinin ilk 70 charı o zaman 80 lvl yoktu elle kasılmıstı ve suan abide 7 tane 80 lvl char var hepside botla kasılmıs
ben ilk chaır 68 lvle kadar elle kasmıstım o zaman bot diye bişey yoktu ortalıkta

A.T.P demiş ki:

direk ezdi ben şahsen bu yorum dan sonra bu foruma ugramam bi daha :lol: :lol: :lol:

mertcan3457 demiş ki:
Tibet - TR_SUMEYYE_T = 75 lwl suan 1 yıldan beri oynuyo Elle kasıyor.. Wink var cok ama Böyle bi topic acmak :lol: nese.. dewam Razz

|O²| demiş ki:
mertcan3457 demiş ki:
Tibet - TR_SUMEYYE_T = 75 lwl suan 1 yıldan beri oynuyo Elle kasıyor.. Wink var cok ama Böyle bi topic acmak :lol: nese.. dewam Razz
ben tanıorum onu iyi birisi
benim tanıdıgm cok kisi var elle kasıp 80 olan ... birkacı da farmını bile bitirdi ...

Yukarı Alt