puhahah süper ya
ama ilkokul unı dıye ayırması yanlıs önune gelene ehlıyet verıolar sımdı adam yolda kaldımı hıc bı sey yapamıyor onu bırak su an trafıgın % 50 si araba kullanmayı bılmıyo

yüz kızartıcı bir tablo babamda kücükken 5. sınıf falan gıdıodum karnende zayıf gorursem karnenın fotokopısını cektırıp sitenıon gırısıne asacam dıodu ondan calısıodum:D mucX

Jigsaw

Aileden
Hangi okuldan mezun olduğun değil kendini yetiştirme hevesin seni büyütür.. Ne makina mühendisi gördüm matematikten başka bişey bilmeyip iki kelimeyi bi ara getiremeyen hesaptan başka bişey yapamayan, müzik zevki olmayan hiç film izlememiş.. Üni - İlkokul - Lise ayrımı yapmak yanlış bence de..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
jiggy tek bir ayrım yaparım ama MSU'de okuyanları bir ayrı apayrı tutarım Cool

Jigsaw

Aileden
extraloob demiş ki:
jiggy tek bir ayrım yaparım ama MSU'de okuyanları bir ayrı apayrı tutarım Cool
Yaw abartılılar başka. Onu biz de ayırıyoruz o kadar. Harvardlı bi adamla lise mezunu ben aynı mıyız.. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yemişim harvardı yahu PH ile matap olabiliyormuyum ben ona bakarım :lolmuch: :mrgreen:

DnA

rank8
extra yaw varya bi cin çıkıp birşey dile gerçekleştiricem dese PH le okanı .. dicem harbi dicem :mrgreen: ne PH merakı varmış :mrgreen: kavuş PH nede sende forumda kurtulsun :lolmuch:

Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
Jigsaw demiş ki:
Hangi okuldan mezun olduğun değil kendini yetiştirme hevesin seni büyütür.. Ne makina mühendisi gördüm matematikten başka bişey bilmeyip iki kelimeyi bi ara getiremeyen hesaptan başka bişey yapamayan, müzik zevki olmayan hiç film izlememiş.. Üni - İlkokul - Lise ayrımı yapmak yanlış bence de..
katılıyorum çok doğru extraokk ++++++++++++

Yukarı Alt