1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

NBA'de Türklerin gecesi

1. Milano

Milano Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

NBA'de Hidayet Türkoğlu ve Mehmet Okur, bu gece karşı karşıya geliyor.

NBA'deki temsilcilerimizden Mehmet Okur'un takımı Utah Jazz, bu gece bir diğer milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu'nun takımı Toronto Raptors'ı ağırlayacak.

Bu sezonki ilk on maçında beklentilerin altında kalan Utah Jazz, yalnızca dört galibiyet alabildi. Utah'ta antrenör Jerry Sloan Dizinden ameliyat olan Kyle Korver, baş parmağından ameliyat olan CJ Miles, sol ayak baş parmağındaki sakatlık nükseden Ronnie Price ve dizindeki sakatlık sebebiyle basketbolu bırakması beklenen Matt Harpring'in yokluğunda iki çaylak oyuncuya, Wesley Matthews ve Eric Maynor'a şans veriyor. Utah'ta kızının hastalığı sebebiyle iki maçtır takımdan uzak kalan Deron Williams ise Toronto karşısında yeniden ilk beşteki yerini alacak.

Jazz'daki temsilcimiz Mehmet Okur da yavaş başladığı sezonda yükselişi Toronto Raptors maçıyla yapmanın peşinde. Geçtiğimiz sezon Toronto'ya karşı 20 sayı ortalaması tutturan Mehmet Okur, İtalyan forvet Andrea Bargnani'yle eşleşecek.

Hidayet Türkoğlu'nun takımı Toronto Raptors ise bu sezon inişli çıkışlı bir grafik gösteriyor. İlk 11 maçında beş galibiyet alan Kanada temsilcisi, ligin en az top kaybı yapan takımı olsa da özellikle ribaundlardaki sıkıntıyı giderebilmiş değil. Son iki maçında rakiplerine ortalama 115,5 sayı şansı tanıyan Toronto'da kalçasından sakatlığı bulunan Hidayet Türkoğlu'nun Utah'a karşı oynaması bekleniyor.

Mehmet Okur ve Hidayet Türkoğlu'nun karşı karşıya geleceği Utah Jazz-Toronto Raptors maçı bu gece saat 04:00'te NTV'den naklen yayınlanacak.

2. Milano

Milano Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kaçırmayın maçı, hem çekişmeli olur, hemde iki Türk'ü izlemek büyük zevk verir basketbolseverlere, derim.

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Son maçta Hido sakatlığından dolayı oynayamadı.Bu maçta oynayacağı kesin mi ^_^

4. Milano

Milano Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    oynayacak sanırım.

5. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Hido'nun durumu herhalde maç saati belli olacaktı en azından öyle hatırlıyorum :P Maça gelince ben izleyemeyeceğim biri izlesin beni arasın sonraki gün anlatsın ^^ Yurtta odalarda bırakın tvyi priz yok kantinde tv var ama kantin 23:59 sularında kapanıyor max gece 1e kadar açık. Uzun lafın kısası biri izleyip anlatsın işte :lol:

Teknik analize gelince. Utah sezona dağınık girdi keza Toronto'da pek parlak değil ama en azından maçları kazanıp %50 galibiyet yüzdesiyle gidiyorlar. Toronto Utah'tan daha iyi oynuyor ama maç Energy Solutions'da. Evinde Utah alacaktır gibi geliyor bana :thumbsup:

6. Milano

Milano Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    mesaj atarım ben sana :mrgreen: :lol:

7. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar: