1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Nasıl SP Farm yapmalıyım? Acill!

1. Jun Kie

Jun Kie Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Face'i fln kapatıp Sro'ya tekrardan başladım.Tüm çarlarımın şifrelerini uydurupda bıraktığım için yeni bir çar açtım.Çarı bilmediğim bi nedenden dolayı Persia'da açtım...Sonra çarı STR Bow açmaya karar verdim ve kesinlikle bayağı bir sp farm ypamayı düşünüyom yani en azından 50'e fln kdr yetcek SP lazım....Çarı açtım...10lvl'e kadar kasıp 10 lvl olunca skilleri 5'e çektim.Şimdi 12 lvlim ve bu kısımdan sonra nasıl bir teknik uygulayacağımı bilmiyorum....:( :?:

Acaba yardım edermisiniz bu arada şu anda tam olarak xp %44, sp 463 ve lvl 12...acil yardım....

2. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Güzelimmastery skill 'i 10lvl yap, sonra dogruuu ong Taxi 'ye, orda 29a kadar mastery skill up yapmadan (10lvl 'de kalacak) kasılacaksın. 50lvl 'e kadar yetecek sp kasacam demişsin de o pek bişey ugraştırmaz zaten .. Bu dediğim şekilde 29a hatta sp yeterse 30a kadar ong 'larda taxi gir. Sonra burdan yaz bakalım kaç k sp olmuş ona göre dlvl yaparsın yada ugraşamam dersen mastery skill şu şu yap şuraya git şu lvl e kadar da orda kas deriz ..

3. Jun Kie

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saol kardeş.... Ama en fazla SP'i 9 Gap almıyomuyuz...? Yani 9'u aşıncada SP ii gelirmi die soruyom....Yoksa bi tanıdık dedidiydi 5 de kalsın 27'e kdr kas sonra dlvl yap die...O 1 ayda 600k fln sp kasmıştı....

4. Jun Kie

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yol1=153,533
    Yol2=55,893

Yol1, Dediğini yapıpta 38'e kadar (38'de dahil) 9 Gap'la gidersem bu kdr oluyo...Yok dediğini yaprsamda 29'da Yol2deki kdr oluyor...

soru1=Birde nivlamda baktığım için gap9tan yukarısı yok orda...ve dediğin gibi yaparsam ama şuanda sadece skill ticket kullanırsam 97k sp oluyor 29 lvlde... hangisini yapayım?

soru2=Yok sadece skill değilde full ticket (skill+exp.) kullanırsam 71k fln oluyor...evet 1 mi 2 mi yapayım?

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
  6. Jun Kie

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol admin...

7. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Senin arkadaş az kasmış ^^ Artık ayda 1m - 1.5m sp kasıyor millet 8)

8. Jun Kie

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :mrgreen: onun kastığı zmnlarda sp farm nedir bilen yoktu...O zmnda o Sp'i gören GM sanıyodu :D