15 Yaşındayım, 1.79 boyum var ama 55 kiloyum. 18 yaşında boyum iyice uzayınca vücut geliştirmeye başlıcam ciddi anlamda. ama bu kiloyla zor gibi görünüyor. ne kadar yersem yiyim alamıyorum kilo. 7/24 fast food tüketsem aynı yerimde sayarım o derece :mrgreen:

Bu gidişata bi dur demek istiyorum ya balkon gibi geliştirilmeyi bekleyen göbeğim olsun istiyorum :mrgreen:
Nasıl kilo alabilirim? yardımı dokunucak herkese teşekkürler :P

Öncelikle doktora git bi sindirim sistemini kontrol ettir, sonra kilo alıp almadığına bak eğer alamıyosan kilo aldırıcı tozlardan dene.

Günde 3 öğün 50gram tozu sütle karıştırıp tüketiyosun,
Aç karna yemek yasak,
Karaciğeri çalıştırdığından yan etkileri ciltte görülüyormuş yani sivilce yapabilir :)
4 kgsi 180 lira ve 1ayda bitiyor :)

_UnDeFeateD_ demiş ki:
Öncelikle doktora git bi sindirim sistemini kontrol ettir, sonra kilo alıp almadığına bak eğer alamıyosan kilo aldırıcı tozlardan dene.

Günde 3 öğün 50gram tozu sütle karıştırıp tüketiyosun,
Aç karna yemek yasak,
Karaciğeri çalıştırdığından yan etkileri ciltte görülüyormuş yani sivilce yapabilir :)
4 kgsi 180 lira ve 1ayda bitiyor :)
Bi doktora danışayım. Bu yaşta her ay 180 vererek toz almaya gerek yok. Bi 18 ime gireyim düşünürüm :)

Takımı
Besiktas
daya abur cuburu pc karsisinda keyif cata cata sonra bir bakmissin gobek :P

@sc

olmuyor işte naparsam yapayım olmuyor :mrgreen:

@und

bulursan bi yöntem bana da söylersin :mrgreen:

Vucudunda kansızlık olanlar kilo almakda zorlanıyor bir doktora başvur derim başka nedenlerden dolayıda kilo kaybı yaşayabilirsin..

Yukarı Alt