1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Nasıl bir private server isterseniz?

1. shocktouch

shocktouch Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar nasıl başlıkta belirttiğim gibi bir server kuruyoruz, playerların istekleri tabi ki önemli olduğu için öncelikle size soralım ona göre yolumuzu belirleyelim dedik.. Nasıl bir private serverda oynamak istersiniz özellikleri nasıl olsun bu başlık altında belirtirseniz sevinirim..

2. iWalkAlone

iWalkAlone Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    120 veya 110 cap kesinlikle olmamalı.Etrafta böyle sw çok.80 yada 90 cap olmalı.Free silk olmamalı.Uniq'ler 10-15 dk'da bir çıkmalı.Başlangıç itemleri olarak 3 yada 28 gün'lük pet 7 günlük devil v.s v.s..

3. iWalkAlone

iWalkAlone Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Ayrıca kesinlikle hamac'hi olmamalı :D

4. Apprehension

Apprehension Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    120 lwl ve 13 dq itemleri olan bi sw fena olmaz ve free silk olan tüm dress leri f10 dan olan en yenisine kadar
    f10 dan Astral ve immortal alına bilen
    11 dq Grade Special / 12 dq Magic Proof stone leri olan
    exp rate si 500x olan ve academy ratesi +1/4 %99 +4/8 %75 +8/16 %35 tabi bu normal lucky power ile geçerli
    ama böyle bi sw para kazanmaz diyorsanız global ve 13 dq sun itemleri kontörle veya paypal dan satşı yaparsınız daha iyi olur kanımca
    yani isro ile birebir olcak exp rate hariç ve academy rate ve free silk :D
    varsa böyle bi pwp server indirelim hemen

5. bormeal

bormeal Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hacı bir suru sw de oynadım bence ideal pravite sro 1.80 -90 cap yap max 100cap olsun
    2.Rate ler yukse olmalı (cok da abarmaya gerek yok 90 cap ta x100 iyi bence)
    3.Unıqlerın cıkıs suresı 20-30 dk olmalı (Unıqcıler ıcın cok cazıp)
    4.Npc de moon ıtem satılmalı(nie sun deil dersen o zmn item kasmak veya gold kasmaın hıc bır anlamı olmaz bir amaç olmalı yanı sw de )
    5.Free silk yaparsın daha iyi olur ( o zmn nasıl para kazancaz die sorcan İtem satın mısır ıtemıdır falan fılan veya ıtem mall da kıstlama yaparsınız)
    6.Acadmy rate yuksek olmalı ve bi + sınırı olmalı (bug lara karsı)
    7.Başlarken biraz sp ve gold verılmelı
    8.Honor rank sorunsuz calısmalı
    9.Ve en önemlisi gm arkadalarınıa veya tanıdıklarına ıtem vey hergangıbı bir yardım yapmamalı (İlla yardım yapacansan gm veya ga yap)

6. shocktouch

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamachi olmaz tabi.. Öyle bir server için uğraşmam bile açıkçası..

trajedi, hemen hemen yapmayı planladığımız bir serverı önermişsin zaten ama ne yalan söyleyelim amaçım para kazanmak değil tek derdim her ay serverin kirasını ödeyebilicek kadar para kazanalım yeter yani bize.. Düşündüğüm gibi 120 level 12-13 dg itemler olucak 13 dg itemleri TL / Global, pre tl ile satılmasını düşünüyorum.. Rateler olduğunca yüksek tutulucak zaten.. Hani öyle güzel bir server düşünüyorum playerların önerilerini dikkate alıcam şimdi onlardan öneri bekliyorum ona göre yol belirlicez kendimize herşeyimiz hazır önerileri bekliyoruz.. Şuan 2 düşünceye sahibiz 1 120 cap 2 100 capolarak bakalım hayırlısı (::

bormeal, 100 cap düşünüyoruz yada 120 yap hangisine ilgi daha çok ise.. uniq süreleri tg, cerb 5 dakika uri, ivy 10 dakika, isy 15, lord 20, demon 30 dakika gibi düşünüyorum.. npcden moon item satılmalı diyorsun, free silk verilmeli diyorsun ama bunları verirsem ben serverın parasını nereden çıkarıcam sorun orada.. Free silk düşünüyorum global , pre kaldırıp onları tl ile satışa sunup free silk düşünüyorm 100 cap olursa mısır item olmıcak işte mesele orda (: alchemy rate 5x olarak olur diye düşünüyorum +4 e kesintisiz. Oyuna başlarken 50m,500k sp olarak düşünüyordum. Honor buffda hiç bir sorun olmaz zaten honor işin zevki.. GM'yi olayını bir kardeşimi yapıcam hiç bir şekilde sorun olmaz. 2 ise event gm / sorunlarla ilgilenen bir gm falan düşünüyorum..

7. shocktouch

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamachi olmaz tabi.. Öyle bir server için uğraşmam bile açıkçası..

trajedi, hemen hemen yapmayı planladığımız bir serverı önermişsin zaten ama ne yalan söyleyelim amaçım para kazanmak değil tek derdim her ay serverin kirasını ödeyebilicek kadar para kazanalım yeter yani bize.. Düşündüğüm gibi 120 level 12-13 dg itemler olucak 13 dg itemleri TL / Global, pre tl ile satılmasını düşünüyorum.. Rateler olduğunca yüksek tutulucak zaten.. Hani öyle güzel bir server düşünüyorum playerların önerilerini dikkate alıcam şimdi onlardan öneri bekliyorum ona göre yol belirlicez kendimize herşeyimiz hazır önerileri bekliyoruz.. Şuan 2 düşünceye sahibiz 1 120 cap 2 100 capolarak bakalım hayırlısı (::

bormeal, 100 cap düşünüyoruz yada 120 yap hangisine ilgi daha çok ise.. uniq süreleri tg, cerb 5 dakika uri, ivy 10 dakika, isy 15, lord 20, demon 30 dakika gibi düşünüyorum.. npcden moon item satılmalı diyorsun, free silk verilmeli diyorsun ama bunları verirsem ben serverın parasını nereden çıkarıcam sorun orada.. Free silk düşünüyorum global , pre kaldırıp onları tl ile satışa sunup free silk düşünüyorm 100 cap olursa mısır item olmıcak işte mesele orda (: alchemy rate 5x olarak olur diye düşünüyorum +4 e kesintisiz. Oyuna başlarken 50m,500k sp olarak düşünüyordum. Honor buffda hiç bir sorun olmaz zaten honor işin zevki.. GM'yi olayını bir kardeşimi yapıcam hiç bir şekilde sorun olmaz. 2 ise event gm / sorunlarla ilgilenen bir gm falan düşünüyorum..

8. Rambo009

Rambo009 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ---80 cap bir private server Skill cap:240 veya 270
    ---Sadece Chinese karakterler
    ---Exp/Sp Rate:50-60x
    ---Free silk olmalı(Kısıtlama yapılarak Örn:Global,Magic Pop vs. olmamalı.)
    ---Max. degree 8. olmalı.
    ---Kervan rateleri yüksek olmalı.Thief-Hunter-Trader rekabet artar.
    ---İtemlere blue basma bakımından stoneler npcde satılsa daha iyi olur.Çünkü çoğu kişi element vs. uğraşmayı sevmiyor.
    ---CFG eventinden GDF,Global vs. düşebilir görevden tabii olursa.CFG'de rekabet artar.
    ---Uniqueler en fazla yarım saat içinde çıkmalı.Millet beklemeyi sevmiyor.Hem de uniquelerde de rekabet artar.
    ---GMler güvenilir ve diksiyon düzgün olmalı.Cıvık GM'i kimse sevmez.Güvensizlik yaratır.
    ---GMler haftanın belirli günleri Unique eventleri,GM bulma eventi,PVP eventi yapmalı.Haftada en az 2 gün cinsinden.Servera ilgi artar bu sayede.Karşılığında da global,moon item vs. verilebilir.

İşte bu server benim hayalim.Yani biri akıl edip bunu açsa 1 haftaya kalmaz 300-400e ulaşır sayı.Millet bir serverda rekabet,güven,ilgi ister..Yoksa 1m silk vermiş,ratesi yüksekmiş,sun silah veriliyormuş bahane.Herşey kararında olmalı.

Not:Bir de dediğim uniqueler,trade vs. bunlar için serverın sitesinde rank olursa daha bir anlam kazanır unique kesmek,kervan çekmek. :wink1:

9. Apprehension

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    aslında pre yide silkle alınsa güzel olur sade 13 dq silah satışı olsa ve bunu paypal hesabı olmuyanlar içinde de kontörle satış olmalı diye düşünüyorum
    ve benim için alchemy kolay olması eyeterlidir teşekürler şimdiden shocktouck

10. shocktouch

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bi server yapıcaz inşallah araştırma, çalışmalarımız devam ediyor iyi yönde (: İlginiz için teşekkürler..

11. Apprehension

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    inş allah kolaylık versin hayırlısıyla benim staj işi bitsin bnde başlarım server kurma işlerine :D

12. 2447

2447 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    umutsuz vakalar :)

13. Rambo009

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dediğim serverı düşün.Hem 80 cap olması bakımından ileride geleceği var.Hem de serverda dediklerim olursa şuraya yazıyorum diğer private serverların oyuncuları akın akın gelir serverına.Nasıl para kazanacağım ben o serverdan dersen free silk kaldırabilirsin ya da aşırı kısıtlama yapabilirsin sana kalmış.Bütün maddeleri eksiksiz yap ve forumlarda tanıtım yap hatta ben de yardımcı olurum 1 haftaya kalmaz 500ü zorlar server...

14. bormeal

bormeal Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeş tam aradıgım be dusundugum gıbı sı sro buldum http://www.newsro-servers.com/ bu lınk coook super dusunmus adam tam dusundugum gıbı ama sw 6 saat dır check gzl bi vds ile bu sronun oynısını yap bır tek deyısıklıkle unıq cıkıs suresını kısalt
    80 cap 80 olarak 1b sp ve 10m ile baslıyorsun
    Free silk var ama epey kısıltlamıs adam
    npc de sos +7 som +7 satılıyor sos lar cok ucuz som ıse cok pahalı ve para sadece trade cekerek kazana bılıyorsun sun ıse parayla satılıyor
    gır bak bır adamın sıtesıne boyle bı sw yap hemn 60 kısı getırım garantı verıyorum 1 ay ıcınde 500 kısıyı zorlar
    ayrıca luck power da yok ve elıxsır ratede epey dusuk 10dk 1-2 tane ance dusuyor acdmy kasarak adamlar arasında cok fark yapamıyorsun 10 numara sw tekrar soyluyorum sw 10 numara

15. Rambo009

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O serverı denedim.Almanların serverı elitepvpers'in.Ama konuda belirttiğim özelliklerden 80 cap olması dışında hiçbiri benzemiyor.Serverda rekabet olmadığından sıkıntı verici.Uğraş hiç yok ama sıkıntı çok.EU karakterlerin olması nedeniyle de bazıları 2 bard 1 cleric ile pvp yapıyor.Halbuki konudadediğim serverdaki gibi sadece chinese karakterler olsa böyle birşey olmayacak.Server pvp serverı ama eser yok.Bu yüzden de sayı 50 civarı dolaşıp duruyor.

Bir de dediğim server BR Files olursa daha iyi olur.Hem kaliteli files hem de SroKing kullanma açısından daha iyi.Çoğu oyuncu da bu filesin olduğu serverları sever.100 cap altı server için de bu filesler daha uygundur zaten...